تصادف فجیع در فرانسه: چندین نفر زنده در آتش سوختند

تصادف فجیع در فرانسه: چندین نفر زنده در آتش سوختند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تصادف شدیدی که روز جمعه فرانسه را عزادار کرد، فجیع ترین سانحه رانندگی در این کشور از ۳۳ سال پیش تا کنون بود. ژولین آبابو خبرنگار شبکه ام ۶ فرانسه

آگهی

تصادف شدیدی که روز جمعه فرانسه را عزادار کرد، فجیع ترین سانحه رانندگی در این کشور از ۳۳ سال پیش تا کنون بود. ژولین آبابو خبرنگار شبکه ام ۶ فرانسه ساعتی پس از حادثه در محل حضور داشت.

فابین فارژ، خبرنگار یورونیوز از او پرسید: «امروز صبح در پویی سوگن چه اتفاقی افتاد؟»

ژولین: «تصور کنید ساعت هفت و نیم صبح است، هوا بد نیست اما هنوز تاریک است. در یک جاده پیچ در پیچ محلی در میان تاکستان های جنوب غرب فرانسه ناگهان یک اتوبوس با حدود پنجاه مسافر سالمند به دلیل نامعلومی با یک کامیون در وسط جاده برخورد می کند. بلافاصله پس از تصادف، هر دو خودرو آتش می گیرند. بعضی از سرنشینان خودروها بر اثر ضربه تصادف می میرند و بعضی دیگر زنده زنده در آتش می سوزند.»

فابین: «پس به دلیل عمق فاجعه بوده که مقامات بلند پایه فرانسوی به محل رفتند …»

ژولین: «بله. نخست وزیر مانوئل والس بلافاصله به آنجا رفت و برنار کازنوو، وزیر کشور و آلن ویدالی وزیر مشاور در امور ترابری نیز او را همراهی کردند. رئیس جمهوری، فرانسوا اولاند که در سفر رسمی یونان بود از قربانیان یاد کرد. هدف این است که ملت فرانسه نکوداشت قربانیان و حمایت خود از ستاد بحران تشکیل شده را نشان بدهند. سامانه ویژه پاسخگویی به نیازهای امنیتی شهروندان تشکیل شد تا کار امدادرسانی و کمک به خانواده های قربانیان که همین جا هستند و دچار شوک شده اند، بهتر انجام شود. نکته آخر آن که پژوهش های آغاز شده نشان خواهد داد که این تصادف چگونه روی داده و چرا منجر به آتش گرفتن دو خودرو و برجای گذاشتن این همه تلفات شده است.»

فابین: «از شما سپاسگزارم ژولین آبابو، خبرنگار شبکه ام ۶ فرانسه که در محل حادثه در دهکده پویی سوگن حاضر بودید.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مردی که با تهدید به انفجار انتحاری وارد کنسولگری ایران در پاریس شده بود، خود را تسلیم پلیس کرد

حمله با چاقو به دو دختربچه در استراسبورگ فرانسه؛ مهاجم بازداشت شد

قوانین عجیب فرانسه؛ از ممنوعیت برهنگی در خانه تا مخالفت والدین با ازدواج فرزندان