Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

سخنگوی دولت ایران: از اینکه مردم در رفاه نیستند عذرخواهی می‌کنیم

سخنگوی دولت ایران: از اینکه مردم در رفاه نیستند عذرخواهی می‌کنیم
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت ایران گفت: از مردم عذرخواهی می کنیم که شرایط به گونه ای نیست که رفاه شایسته این مردم را ایجاد کنیم.

آقای نوبخت در نشست هفتگی با خبرنگاران افزود: دولت روحانی وارث شرایطی بود که تورمش بالای ۴۰ درصد و رشد اقتصادی آن منفی ۶ و ۸ دهم درصد بود اما تلاش می کنیم در شرایطی که کشور با تحریم روبروست، اقتصاد را طوری مدیریت کنیم که بتوانیم بیشتر به مردم خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه: تلاش می کنیم با افزایش منابع و رشد بالای اقتصادی مردم تلاش دولت را در سفره خود احساس کنند در عین حال تصریح کرد: در این چند ماه که در فضای اجرای برجام هستیم تحریم‌ها همچنان برقرار است، ما اهداف بلندی را برای بسته جدید اقتصادی دولت تعریف نکردیم، بلکه هدف شتاب به رشد اقتصادی با حفظ مهار تورم بوده است.

آقای نوبخت در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با برگزاری انتخابات الکترونیکی هم گفت: بر اساس تصمیم دولت در مراکز برخی استان‌ها انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

نوبخت در پاسخ به این سوال که آیا دولت درباره بررسی صلاحیت کاندیداها برنامه مشخصی با شورای نگهبان دارد، گفت: «تائید صلاحیت نامزدها از وظایف شورای نگهبان است البته در این میان نیز هیأت اجرایی وظایفی به عهده دارند که در این چارچوب اجازه نمی‌دهیم حق مردم ضایع شود،‌ دولت خواهان استیفای حقوق مردم است و درباره تائید صلاحیت‌ها که از طریق هیأت‌های اجرایی انجام می‌شود نهایت دقت را خواهیم کرد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها