سرعت؛ مارک مارکز فاتح جذابترین مسابقه فصل شد

سرعت؛ مارک مارکز فاتح جذابترین مسابقه فصل شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پنجاهمین پیروزی دوران حرفه ای مارکز مارک مارکز، موتور سوار تیم هوندا فاتح مسابقات موتو جی پی جایزه بزرگ استرالیا شد. از ابتدای این رقابت جذاب دو

آگهی

پنجاهمین پیروزی دوران حرفه ای مارکز

مارک مارکز، موتور سوار تیم هوندا فاتح مسابقات موتو جی پی جایزه بزرگ استرالیا شد. از ابتدای این رقابت جذاب دو اسپانیایی، مارکز و خورخه لورنزو و دو ایتالیایی، والنتینو روسی و آندریا یانونه از کاروان رقبا جدا شدند. این چهار نفر بارها در طول مسیر مسابقه از یکدیگر سبقت گرفتند.

هیجان تا آخرین دور ادامه داشت، جایی که شجاعت مارکز ۲۲ ساله بر تجربه حریفان قدرتمندش چیره گشت. لورنزو دوم شد و یانونه و روسی هم در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند. روسی در جدول کلی رقابت ها با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به لورنزو در صدر قرار دارد.

.marcmarquez93</a>, <a href="https://twitter.com/lorenzo99">lorenzo99, andreaiannone29</a>, <a href="https://twitter.com/ValeYellow46">ValeYellow46 : course serrée et meilleur tour pour Marquez à la fin pic.twitter.com/4gV316PQg3

— OffBikes (@Off_Bikes) 18 Octobre 2015

نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ استرالیا

نخستین دوره مسابقات موتو جی پی جایزه بزرگ استرالیا بیست و شش سال پیش روی پیست «فیلیپ ایسلند» برگزار شد. عدم آشنایی موتور سواران با پیچ و خم این پیست زیبا که در کنار اقیانوس آرام قرار دارد موجب شد تا تعدادی از آنها تعادل خود را از دست بدهند و زمین بخورند.

وین گاردنیر استرالیایی که از حمایت هواداران بهره می برد با ثبت زمان ۴۸ دقیقه و ۱۵ ثانیه و ۹۴۰ هزارم ثانیه به مقام قهرمانی رسید و وین رینی موتور سوار آمریکایی تیم یاماها هم روی سکوی دوم ایستاد.

Wayne Gardner.. #MotoGP#MotoGPBuzz#MotoGPLegend#MotoGPVintage#Motorcycles#Racingpic.twitter.com/9iadw3scKj

— Clutch Bucket (@GetMotored) 30 Août 2015

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»

اعضای فدراسیون فوتبال عربستان رونالدو را به‌خاطر حرکتی «تحریک‌آمیز» جریمه و محروم کردند

شکست ایران در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا؛ قطر در فینال به مصاف اردن می‌رود