Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

واکنش مردم هلند به شکست تیمشان در رقابتهای مقدماتی یورو ۲۰۱۶

واکنش مردم هلند به شکست تیمشان در رقابتهای مقدماتی یورو ۲۰۱۶
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بسیاری از تیمهای مطرح اروپایی توانستند با کسب امتیاز لازم در رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا جواز ورود به بازیهای یورو ۲۰۱۶ را به دست آورند. به این

آگهی

بسیاری از تیمهای مطرح اروپایی توانستند با کسب امتیاز لازم در رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا جواز ورود به بازیهای یورو ۲۰۱۶ را به دست آورند.

به این ترتیب تابستان آینده شاهد حضور فوتبالیستهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، انگلستان، پرتغال در فرانسه خواهیم بود اما هلند روز سه شنبه با شکست ۳-۲ مقابل جمهوری چک از این رقابتها حذف شد.

صبح روز چهارشنبه روزنامه های هلندی انتقاد از عملکرد تیم ملی این کشور را آغاز کردند. فوتبالیستهای هلندی از سال ۱۹۸۴ میلادی تاکنون همواره در این مسابقات حضور داشته اند به همین دلیل پذیرش غیبت آنها در سال ۲۰۱۶ برای بسیاری، چندان آسان نیست.

یوست، از ساکنان آمستردام می گوید: «آنها در مسابقه سه شنبه شکست خوردند زیرا آن را دست کم گرفتند. فکر می کردند مسابقه آسانی در پیش خواهند داشت و می توانند خیلی جلوتر بروند در حالی که شما اول باید بازی کنید و بعد پیروز شوید و این چیزی است که اهمیت دارد.»

اما گروهی همچنان امیدوارانه به تیم فوتبال کشورشان می نگرند و معتقدند احتمالا با بازسازی تیم می توان دوباره قوی در عرصه رقابتهای بین المللی ظاهر شد.

کریم، دیگر شهروند هلندی در این باره می گوید: «فکر می کنم که ما باید این تیم را دوباره از ابتدا بسازیم. درست مانند کاری که آلمان چند سال پیش انجام داد و پس از آن، آنها می توانند بار دیگر موفق شوند. بنابراین بهتر است آن را دوباره بسازیم تا برای دور بعدی مسابقات یورو، بار دیگر رقیب قدری بشویم.»

هلند در رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا و در گروه «ای» جایگاهی بهتر از چهارمی را به دست نیاورد آنهم در حالی که هم گروهی هایش جمهوری چک، ایسلند و ترکیه راهی بازیهای فرانسه شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روز نخست مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲؛ هلند و آرژانتین گرفتار شگفتی نشدند

یورو۲۰۲۰؛ برتری هلند، بلژیک و اوکراین مقابل حریفان؛ نارنجی‌ها و شیاطین سرخ صعود کردند

رونمایی از مجسمه یوهان کرایف در برابر استادیوم نیوکمپ