سوریه از روسیه به خاطر حمله به مخالفانش تشکر کرد

سوریه از روسیه به خاطر حمله به مخالفانش تشکر کرد
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، اسرائیل، عربستان، ترکیه و قطر را به حمایت از گروه های

آگهی

ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، اسرائیل، عربستان، ترکیه و قطر را به حمایت از گروه های تروریست در کشورش متهم کرد. او هم چنین تأکید کرد کشورش آماده همکاری با سازمان ملل برای برگزاری نشست صلح ژنو ۳ خواهد بود.

وی گفت: «تا زمانی که تروریست ها در سوریه یکه تازی می کنند و غیرنظامیان بی گناه را می کشند، ما نمی توانیم به تدابیر سیاسی برای برگزاری انتخابات و عمل به قانون اساسی بیندیشیم.»

ولید معلم ضمن یادآوری حملات هوایی روسیه به مواضع مخالفان در خاک سوریه با همکاری دمشق، از روسیه به خاطر این عملیات تشکر کرد.

او در این مورد گفت: «فقط با تکیه بر عملیات هوایی و بدون همکاری ارتش عربی سوریه نمی توان با تروریسم جنگید زیرا تمام حملات هوایی در گذشته تنها به گسترش بیشتر تروریسم منتهی شده است.»

آقای معلم هم چنین توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی را یک «پیروزی» برای تهران نامید و این پیروزی را به مقامات ایران تبریک گفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تحلیلگر سیاسی: عربستان می خواهد ایران را در سوریه تحقیر کند

گفتگوی یورونیوز با سفیر روسیه در اتحادیه اروپا

موج جدید حملات هواپیماهای جنگی روسیه در غرب و شمال غرب سوریه