Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

انتقاد شدید رهبر جدید حزب کارگر بریتانیا از دولت محافظه کار کامرون

انتقاد شدید رهبر جدید حزب کارگر بریتانیا از دولت محافظه کار کامرون
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جرمی کوربین، رهبر جدید جنجالی و در عین حال محبوب حزب کارگر بریتانیا، در اولین سخنرانی خود در کنگره سالانه این حزب، به شدت سیاستهای دیوید کامرون، نخست

آگهی

جرمی کوربین، رهبر جدید جنجالی و در عین حال محبوب حزب کارگر بریتانیا، در اولین سخنرانی خود در کنگره سالانه این حزب، به شدت سیاستهای دیوید کامرون، نخست وزیر این کشور را به باد انتقاد گرفت و خواهان ایجاد جامعه ای “عادلانه تر” شد.

او که در مقابل هزاران تن از هواداران خود در برایتون واقع در جنوب بریتانیا سخنرانی می کرد، تاکید کرد سیاستهای دولت محافظه کار کنونی بریتانیا فقط حامی یک اقلیت مرفه در این کشور است.

او همچنین افزود: “آنچه که تابستان امسال در زمان انتخاب رهبر جدید حزب کارگر اتفاق افتاد، یک زلزله سیاسی نبود. سوسیالیستها و احزاب سوسیال دموکرات در حال نابودی بودند. سوسیال دموکراسی هم نابود شده بود. با این حال یک پدیده جدید، سرزنده، محبوب و دارای اصالت پدیدار شد. “

آقای کوربین همچنین در پاسخ به انتقادهایی که در مورد عدم وطن پرستی او می شود، گفت: “ارزشهایی در بریتانیا وجود دارد که اکثر مردم آن را قبول دارند و این دلیل اصلی است که من این کشور و این مردم را دوست دارم. اینها ارزشهایی هستند که من بر مبنای آنها انتخاب شده ام. ارزشهای حزب کارگر سیاستهای مهربانانه تر و جامعه ای انسانی تر هستند. اینها ارزشهای کشور ما هستند و ما دوباره این ارزشها را در قلب سیاستهای این کشور قرار خواهیم داد.”

مخالفت با مشارکت بریتانیا در جنگ عراق، مخالفت با سلاح هسته ای و حمایت از برخی گروههای فلسطینی، از سیاستها و نقطه نظرات رهبر جدید حزب کارگر بریتانیا محسوب می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویری از تشریفات پادشاهی و کالسکه سلطنتی در لندن؛ چارلز سوم پارلمان جدید بریتانیا را افتتاح کرد

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

مسابقات دوی قهرمانی جهانی حلزون‌ها