Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیام پاپ در آمریکا: حمایت از افراد آسیب پذیر و حل معضل گرمایش زمین

پیام پاپ در آمریکا: حمایت از افراد آسیب پذیر و حل معضل گرمایش زمین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پاپ فرانچسکو پس از کوبا در اولین سفرش به آمریکا طی مراسم ویژه ای در کاخ سفید مورد استقبال باراک اوباما، رئیس جمهوری، قرار گرفت. پاپ با ایفای نقشی مهم

آگهی

پاپ فرانچسکو پس از کوبا در اولین سفرش به آمریکا طی مراسم ویژه ای در کاخ سفید مورد استقبال باراک اوباما، رئیس جمهوری، قرار گرفت.

پاپ با ایفای نقشی مهم در از سرگیری روابط آمریکا و کوبا از هر قصبه و اجتماع مذهبی مسیحی خواسته است تا یک خانوادۀ مهاجر را تحت حمایت خود بگیرند.

باراک اوباما با اشاره به این دو موضوع خطاب به پاپ گفت:«به ما یادآوری کردید که تاثیرگذارترین پیام خداوند پیام رحمت و مهربانی است؛ استقبال از غریبه ها با همدلی و آغوش و دلی حقیقتا باز؛ استقبال از پناهجویانی که از اراضی جنگ زده می گریزند یا از آنهایی که با ترک خانه و کاشانه خود در جستجوی یک زندگی بهترند.»

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیک های جهان هم گفت:«از تمام مردان و زنان خوب و مهربان این ملت بزرگ می خواهم تا از جامعه جهانی در حفاظت از مردم آسیب پذیر دنیا حمایت کنند.»

وی همچنین گفت:«از نظر من پرواضح است که تغییرات آب و هوایی مشکلی است که دیگر نمی توان آن را به نسل آتی سپرد.»

پاپ با بیان این که وضعیت تغییرات آب و هوایی وارد مرحله ای بحرانی شده و بشر در برهه ویژه ای از تاریخ خود به سر می برد از آمریکا خواست تا به حل معضل گرمایش کره زمین کمک کند.

رهبر کاتولیک های جهان همانگونه که در اغلب سفرها و دیدارهای او معمول است، کاروان خود و ماموران امنیتی را، این بار بخاطر دختربچه ای، متوقف کرد و او را مورد نوازش قرار داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مقامات ارشد ایالات متحده: ایران در حال پیشبرد یک جنبه کلیدی ساخت بمب هسته‌ای است

گذراندن ۴۳ سال حبس اشتباهی؛ زن آمریکایی آزاد شد

ترامپ نامزدی جمهوری‌خواهان در انتخابات آمریکا را پذیرفت؛«ایران در زمان من ورشکسته و آماده توافق بود»