لیگ قهرمانان اروپا؛ بارسلون با تساوی شروع کرد

لیگ قهرمانان اروپا؛ بارسلون با تساوی شروع کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در دومین شب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، آ اس رم و بارسلون امتیازها را تقسیم کردند. بارسا در دقیقه ۲۰ روی ضربه سر لوئیس سوارز به گل رسید. اما این

در دومین شب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، آ اس رم و بارسلون امتیازها را تقسیم کردند. بارسا در دقیقه ۲۰ روی ضربه سر لوئیس سوارز به گل رسید. اما این پایان کار نبود و تنها ۱۱ دقیقه بعد الساندرو فلورنزی با یک ضربه استثنایی بازی را به تساوی کشاند.

آگهی

لورکوزن نیز با ۴ گل باته را بدرقه کرد.

دینامو زاگرب در خانه دست به کار بزرگی زد و آرسنال را با حساب ۲ بر ۱ مغلوب کرد. الکس چمبرلین در دقیقه ۲۴ گل به خودی زد. در ادامه آرسنال ۱۰ نفر شد. و در نیمه دوم هم فرناندز دا سیلوا گل دوم را زد تا کار برای شاگردان آرسن ونگر تمام شود.

بایرن مونیخ هم ۳ بر صفر المپیاکوس را شکست داد.

آبی پوشان چلسی با چهار گل مهمان خود مکابی تل آویو را در هم کوبیدند. در دقیقه ۱۵ روی یک ضربه ایستگاهی ویلیان برزیلی گل نخست را زد. در ادامه نیز اسکار، دیگو کاستا و سسک فابرگاس دروازه ماکابی را باز کردند.

دیناموکیف و پورتو نیز به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

زنیت هم با نتیجه ۳ بر ۲ از سد والنسیا گذشت. هالک در دقیقه ۹ دروازه والنسیا میزبان را باز کرد. او در پایان نیمه نخست هم با یک ضربه پای چپ مهار نشدنی گل دوم تیمش را زد. در ادامه یوآ کانسلو و آندره گومز ۲ گل برای میزبان زدند، ولی در نهایت گل اکسل ویتسل سه امتیاز را از آن تیم زنیت کرد.

در این گروه گنت و لیون هم به تساوی رسیدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرسپولیس با ارائه نمایشی ضعیف مغلوب النصر عربستان شد

تهران میزبان فوق‌ستاره‌ها از پله تا رونالدو؛ حضور ۶۰ ساعته پله در ایران چگونه گذشت؟

سیل انتقادات علیه کلینزمن به‌خاطر درخواست پیراهن بازیکن رقیب کره جنوبی: «کاملا احمقانه است»