آغاز لیگ قهرمانان اروپا

آغاز لیگ قهرمانان اروپا
نگارش از Euronews

لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب آغاز می شود. در مهمترین دیدار از مجموع هشت دیدار، منچستر سیتی میزبان یونتوس است. منچسترسیتی در حال حاضر بدون گل خورده

لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب آغاز می شود. در مهمترین دیدار از مجموع هشت دیدار، منچستر سیتی میزبان یونتوس است. منچسترسیتی در حال حاضر بدون گل خورده در صدر لیگ برتر انگلستان است و بی تردید در مقایسه با میهمانش، یونتوس، از وضعیت بهتری برخوردار است.
یونتوس از آغاز کالچیو تا امروز تنها یک امتیاز بدست آورده است. علاوه بر نتایج ضعیف، چند بازیکن کلیدی یونتوس از جمله سامی خدیرا مصدوم هستند و این، شرایط را برای ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی نایب قهرمان لیگ قهرمانان، بسیار پیچیده کرده است.

وضعیت مونشن گلادباخ نیز بهتر از یونتوس نیست. نماینده آلمان در گروه چهارم که در حال حاضر در قعر بوندسلیگا به سر می برد، به مصاف سویا خواهد رفت.

در گروه نخست، زلاتان ابراهیموویچ با پیراهن پاری سن ژرمن در پاریس پذیرای باشگاه سوئدی مالمو است که زمانی این ستاره فوتبال را تعلیم و تربیت و به جهانیان معرفی کرد.

پی اس وی آیندهوون در گروه دوم میزبان منچستریونایتد است در حالی که زسکای مسکو به زمین وولفسبورگ خواهد رفت.

و سرآخر نخستین تجربه لیگ قهرمانان اروپا باشگاه آستانه در زمین بنفیکا رقم خواهد خورد و گالاتاسارای، نماینده ترکیه در گروه سوم، میزبان آتلتیکو مادرید خواهد بود.

مطالب مرتبط