Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دو مالزیایی و یک تبعه پاکستان، مظنونان جدید انفجار بانکوک

دو مالزیایی و یک تبعه پاکستان، مظنونان جدید انفجار بانکوک
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس مالزی روز دوشنبه اعلام کرد که در روزهای اخیر سه مظنون دیگر را در ارتباط با بمب گذاری ماه گذشته بانکوک، پایتخت تایلند دستگیر کرده است. این سه

آگهی

پلیس مالزی روز دوشنبه اعلام کرد که در روزهای اخیر سه مظنون دیگر را در ارتباط با بمب گذاری ماه گذشته بانکوک، پایتخت تایلند دستگیر کرده است. این سه مظنون شامل دو مالزیایی از جمله یک زن و یک پاکستانی اند.

انفجار بمب در یک معبد هندوها در یک منطقه پر رفت و آمد بانکوک در هفدهم ماه اوت منجر به مرگ ۲۰ نفر و زخمی شدن ۱۲۰ نفر دیگر شد.

تحقیق برای شناسایی و دستگیری عاملان بمب گذاری تایلند با همکاری پلیس کشور همسایه، مالزی همچنان ادامه دارد. خالد ابوبکر، بازرس کل پلیس مالزی در کنفرانسی خبری در کوالالامپور گفت: «معتقدیم که این مظنونان می توانند به تحقیقات برای شناسایی عاملان بمب گذاری بانکوک کمک کنند. در حال حاضر نمی خواهم توضیح بیشتری در این باره بدهم زیرا عملیات شناسایی همچنان در حال اجراست.»

پیش از این دو مرد از جمله یوسوفو میرایلی، مظنون دوم این حادثه بمب گذاری دستگیر شده اند. او اعتراف کرده مواد منفجره را در اختیار مردی با تی شرت زرد که عامل بمبگذاریست، قرار داده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جشن بزرگ هندوها در مالزی؛ باورمندانی که به نشانه توبه قلاب به پوست خود می‌زنند

دادگاهی در تایلند فردی را به اتهام اهانت به خانواده سلطنتی به ۵۰ سال زندان محکوم کرد

جسد مرد آلمانی در یک فریزر در تایلند پیدا شد