Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

رکورد جدیدی برای خورخه لورنزو در سن مارینو

رکورد جدیدی برای خورخه لورنزو در سن مارینو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خورخه لورنزو، موتور سوار اسپانیایی تیم یاماها توانست در نخستین روز تمرین آزاد مسابقات موتوجی پی جایزه بزرگ سن مارینو، علاوه بر کسب بهترین زمان، رکود

آگهی

خورخه لورنزو، موتور سوار اسپانیایی تیم یاماها توانست در نخستین روز تمرین آزاد مسابقات موتوجی پی جایزه بزرگ سن مارینو، علاوه بر کسب بهترین زمان، رکود جدیدی را نیز به نام خود ثبت کند. او مسیر مسابقه در پیست «میزانو» را در زمان ۱ دقیقه و ۳۲ ثانیه و ۸۷۱ هزارم ثانیه به پایان رساند.

هموطنش مارک مارکز، موتور سوار تیم هوندا و دارنده دو عنوان قهرمانی جهان نیز با ۵ صدم ثانیه اختلاف در مکان بعدی قرار گرفت.

موتور سوار سوم این روز، دیگر راننده اسپانیایی تیم هوندا، دنی پدروسا بود. او در این فصل از رقابتهای موتوجی پی تاکنون پیروزی را به دست نیاورده است.

آندریا داویزیوسو، راننده ایتالیایی تیم دوکاتی و هموطنش والنتینو روسی، موتور سوار تیم یاماها نیز در مکانهای چهارم و پنجم قرار گرفتند.

رقابتهای جایزه بزرگ سان مارینو، سیزدهمین مرحله از هجده مرحلۀ رقابتهای فصل موتوجی پی است و تا این مرحله با توجه به جدول کلی امتیازات، رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان قهرمانی، میان خورخه لورنزو، مارک مارکز و والنتینو روسی در جریان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تساوی رم در شب مصدومیت آزمون و دیبالا و اخراج لوکاکو

سردار آزمون در رم؛ مهاجم لورکوزن شاگرد مورینیو می‌شود

بوفون کفش‌های خود را می‌آویزد؛ اسطوره ایتالیایی جانشین ویالی می‌شود؟