یوونتوس و منچستریونایتد، دو ناکام بزرگ هفته

یوونتوس و منچستریونایتد، دو ناکام بزرگ هفته
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو باشگاه بزرگ اروپایی این هفته دو بر یک مغلوب رقبای خود شدند. یوونتوس در رم دومین شکست متوالی فصل را تجربه کرد و اولین بار در تاریخ سری آ فصل را با

آگهی

دو باشگاه بزرگ اروپایی این هفته دو بر یک مغلوب رقبای خود شدند. یوونتوس در رم دومین شکست متوالی فصل را تجربه کرد و اولین بار در تاریخ سری آ فصل را با دو شکست متوالی آغاز کرد. منچستریونایتد و
چلسی نیز روز بهتری نداشتند و دو بر یک مغلوب شدند.

بهترینها و ضعیف ترین های هفته

نبیل فکیر، مهاجم فرانسوی لیون فرانسه رکوردی از خود بجای گذاشت. هت تریک کرد و یک پاس گل داد. اتفاقی که از سال ۲۰۱۱ تا به امروز در لیگ یک فرانسه تکرار نشده بود.

منچسترسیتی هم تیم موفق هفته بود. شاگردان پلگرینی موفق شدند به ۴ پیروزی پی در پی فصل دست پیدا کنند و با ۱۲ امتیاز و ۸ امتیاز اختلاف از چلسی قهرمان فصل گذشته در صدر جدول قرار بگیرند. خبر خوب دیگر این تیم پیوستن دوبروین بلژیکی به این باشگاه است.

اما ناکامیهای آقای خاص در لیگ برتر با آبی پوشان چلسی ادامه دارد. پایتخت نشینان بار دیگر و این بار در خانه دو بر یک مغلوب کریستال پالاس شدند. شکست چلسی در صدمین حضور مورینیو به عنوان سرمربی این تیم بدست آمد.

اما بار دیگر برگهای کتاب تاریخ فوتبال اروپا را ورق می زنیم. در سال ۱۹۶۰ فرانسه میزبان رقابتهای جام ملتهای اروپا است.

فرانسوی ها به مرحله نیمه نهایی می رسند و در این مرحله در استادیوم پارک دو پرنس میزبان یوگسلاوی هستند. بدون بازیکنان کلیدی فرانسه، رموند کوپا و جوس فونتن، رکوددار گلزده در جام جهانی، آبی ها ۴ بر دو از رقیبشان پیش هستند و تنها در یک ربع آخر بازی جرج لامیا، سنگربان فرانسویها سه گل دریافت می کند تا یوگسلاوها به فینال بروند و در فینال بازی را اتحاد جماهیر شوروی واگذار کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

داستان قلعه‌نویی و کلینزمن؛ نتایجی مشابه با سرنوشتی متفاوت

ساحل‌عاج با ۲شکست و اخراج مربی چگونه قهرمان آفریقا شد؟ هالر؛ از مبارزه با سرطان تا «منجی فیل‌ها»

معجزه به سبک مسیِ آسیا؛ راز شعبده‌بازی اکرم عفیف در بازی فینال چه بود؟