بمبی دیگر در تایلند کشف و خنثی شد

بمبی دیگر در تایلند کشف و خنثی شد
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

درست یک هفته پس از بمبگذاری مرگبار در بانکوک، پایتخت تایلند، پلیس این کشور از کشف و خنثی سازی بمبی دیگر در یک کارگاه ساختمانی خبر داد. هنوز معلوم

آگهی

درست یک هفته پس از بمبگذاری مرگبار در بانکوک، پایتخت تایلند، پلیس این کشور از کشف و خنثی سازی بمبی دیگر در یک کارگاه ساختمانی خبر داد. هنوز معلوم نیست این بمبگذاری با حادثه تروریستی قبلی ارتباطی داشته باشد.

تصویر مظنون بمبگذاری قبلی در دوربینهای مداربسته دیده شد. نیروهای امنیتی و اطلاعاتی رد مظنون را گم کرده اند، اما پلیس می گوید که او از کشور خارج نشده است. چهره نگاری از این مظنون پیش از این منتشر و برای یافتن او جایزه تعیین شده است.

سومیو پومپانموانگ، رئیس پلیس تایلند گفت: «امروزه در کشورهای دیگر، فناوری زیست سنجی (بیومتری) برای انگشت نگاری، چهره نگاری و تشخیص هویت با عنبیه انجام می شود اما این فناوری در تایلند هنوز وجود ندارد.»

گفته می شود مأموران در تحقیقات خود از کارکنان یک هتل و موتورتاکسی ها، رونوشت یک گذرنامه ترکیه ای را نشان داده و در مورد چند گردشگر اهل ترکیه سؤالاتی کرده اند.

در انفجار تروریستی روز بیست و ششم مرداد در معبد هندوهای بانکوک به نام «اراوان»، بیش از بیست تن کشته و افزون بر یک صد نفر دیگر مجروح شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درخواست پلیس تایلند از اینترپل برای بازداشت مظنون اصلی بمبگذاری بانکوک

جشن بزرگ هندوها در مالزی؛ باورمندانی که به نشانه توبه قلاب به پوست خود می‌زنند

دادگاهی در تایلند فردی را به اتهام اهانت به خانواده سلطنتی به ۵۰ سال زندان محکوم کرد