دونالد ترامپ: جلوی مهاجرت های غیرقانونی به آمریکا را می گیریم

دونالد ترامپ: جلوی مهاجرت های غیرقانونی به آمریکا را می گیریم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، طی سخنرانی تبلیغاتی خود در آلاباما وعده داد که جلوی مهاجرت های غیرقانونی به

آگهی

دونالد ترامپ ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، طی سخنرانی تبلیغاتی خود در آلاباما وعده داد که جلوی مهاجرت های غیرقانونی به کشورش را خواهد گرفت.

دونالد ترامپ با حضور در میان هوادارانش در گردهمایی بزرگ جمهوریخواهان در آلاباما گفت: «ما مهاجرتهای غیرقانونی را متوقف می کنیم و در برابر آن دیواری تشکیل خواهیم داد. جالب است که طی ده پانزده سال گذشته سیاستمداران همه می خواستند چنین دیواری ایجاد کنند اما هرگز چنین اتفاقی رخ نداد. برای اینکه کسانی نمی خواهند چنین چیزی روی دهد. همه آنها نظیر بوش، هیلاری کلینتون از توجه به این موضوع امتناع کردند.»

او که از منتقدان توافق هسته ای ایران و جامعه بین المللی است پیشتر در گفت و گو با شبکه ان بی سی آمریکا آن را توافقی بد ارزیابی کرده بود اما گفته بود آن را پاره نمی کند.

طبق آخرین نظرسنجی ها محبوبیت آقای ترامپ طی یک هفته با سرعتی چشمگیر از ۸ به ۳۲ درصد افزایش یافته است. رقمی که دو برابر محبوبیت جدی ترین رقیب انتخاباتی اش، جب بوش است.

هفده جمهوریخواه نامزدی خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال آینده اعلام کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مناظره انتخاباتی جمهوری‌خواهان بدون حضور دونالد ترامپ برگزار شد

پرونده جدید برای دونالد ترامپ؛ رئيس جمهوری سابق «با کلاهبرداری ارزش دارایی‌های خود را افزایش داده»

چراغ سبز بایدن به تحویل موشک‌های دوربرد «ا‌تکمز» به کی‌یف؛ این موشک‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟