Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

جنگنده های اسرائیلی بلندیهای جولان در سوریه را بمباران کردند

جنگنده های اسرائیلی بلندیهای جولان در سوریه را بمباران کردند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صبح جمعه بلندی های جولان توسط جنگنده های اسراییلی بمباران شدند. سوریه می گوید پنج نفرغیرنظامی در این بمباران کشته شدند. اما ارتش اسراییل اعلام کرده

آگهی

صبح جمعه بلندی های جولان توسط جنگنده های اسراییلی بمباران شدند. سوریه می گوید پنج نفرغیرنظامی در این بمباران کشته شدند. اما ارتش اسراییل اعلام کرده خودروی اعضای گروه جهاد اسلامی را در خاک سوریه هدف قرار داده و دست کم چهار نفر از پنج سرنشین آن را کشته است.

در اتفاق تلخ دیگری در سوریه نیروهای دولت اسلامی صومعه مارالیان در شهر القریتین در استان حمص سوریه را تخریب کردند و کشیش این صومعه را به گروگان گرفته اند. داعشیها شهر القریتین را دو هفته پیش از کنترل نیروهای دولتی خارج کردند.

به گفته مرکز نظارت بر حقوق بشر در سوریه داعش بسیاری از گروگان ها را به شهر رقه، پایتخت این گروه در سوریه منتقل کرده است.

همزمان دولت ترکیه ادعا می کند برای ممانعت از ورود اعضای داعش به این کشور دیوارهای بتنی در مرز این کشور با سوریه قرار می دهد. نیروهای کرد می گویند ترکیه با اینکار می خواهد جلوی ارتباط کردهای سوریه و ترکیه را بگیرد. نصب دیوارهای مرزی از منطقه ریحان لی آغاز شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دیده‌بان حقوق بشر سوریه: ۶ شبه‌نظامی طرفدار ایران در حملات اسرائیل به سوریه کشته شدند

کشته شدن فرمانده ارشد سپاه در حمله هوایی به ساختمانی در کنار سفارت ایران در دمشق

انفجار مرگبار در منطقه تحت کنترل طرفداران ترکیه؛ خودروی بمب‌گذاری شده در بازاری در شمال سوریه ترکید