Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند

سردرگمی تایمز بریتانیا درباره پاپ ژان پل دوم

روزنامه “بریتانیایی تایمز”: پس از آنکه ادعاکرده بود کارل جوزف وتیولا اولین پاپ غیر کاتولیک جهان در ۴۵۰ سال گذشته بوده است، ادعای خود را تصحیح کرد و گفت منظورش این بوده که پاپ اولین رهبر غیر ایتالیایی کلیسای کاتولیک در ۵ قرن گذشته بوده است.

یک پناهجوی غنایی دخترش را آنگلا مرکل نام نهاد

اوفلیا آده مادر این کودک می گوید آنگلا مرکل زن خوبی است و او را دوست دارم. مسئولان اداره ثبت اسناد گرچه از این انتخاب شگفت زده شده اند اما اعتراضی به آن نکردند.

آنگلا مرکل آده دوم فوریه بدنیا آمد و هم اکنون در یکی از اقامتگاه های پناهجویان در هانوفر زندگی می گند.

ترکیه؛ ساکنان محلی مانع از سقوط یک خودروری توریستی در آب شدند

ساکنان محلی استانبول مانع از سقوط خودروری یک گردشگر به بسفر شدند.

Beşiktaş'ta denize düşmekte olan otomobil son anda böyle bir yöntemle kurtarıldı https://t.co/azpXy3rNUP

— Habertürk TV (@HaberturkTV) agosto 12, 2015

طولانی ترین پرواز بدون توقف از دوبی به پاناما

خطوط هوایی امارات در نظر دارد تا در اول فوریه سال آینده میلادی پروازی را بین دو قطب تجاری دنیا برقرار کند. این پرواز هفده ساعت و سی پنج دقیقه طول می کشد. پرواز مذکور همچنین قابلیت حمل ۱۵ تن بار را نیز خواهد داشت.

در حال حاضر طولانی ترین پروازها بین دالاس و سیدنی به مدت هفده ساعت، ژوهانسبورگ به آتلانتا به مدت شانزده ساعت چهل دقیقه و دبی به لس آنجلس به مدت شانزده ساعت و سی و پنج دقیقه در جریان هستند.

خطوط هوایی امارات تا پایان سال جاری میلادی قرار است چهار مسیر هوایی را بین مشهد در ایران، اورلندو در فلوریدا، باماکو در مالی و بولونیا در ایتالیا به شبکه هوایی خود اضافه کند.

رای گیری برای پرچم نیوزلند

دولت نیوزلند، برای انتخاب پرچم جدید این کشور پروژه ای را از طریق اینترنت به راه انداخته و شهروندان این کشور می توانند با مراجعه به وبسایت رسمی مربوطه به پرچم مورد نظر خود رای دهند. پرچم نهایی از طریق همه پرسی انتخاب خواهد شد. تا کنون چهل نمونه طرح جدید برای پرچم آینده این کشور پیشنهاد شده است.

پرچم کنونی این کشور در سال ۱۹۰۲ طراحی شد و ثبت شد.

ATTENTION NEW ZEALAND: These are the 40 flags to choose from as chosen by the Flag Consideration Panel pic.twitter.com/h6Ajt2uAem

— Kim Baker Wilson (@kimbakerwilson) agosto 10, 2015

آلمان؛ زنی در حال آبتنی در دریاچه شمش طلا یافت

دختر شانزده ساله آلمانی که در دریاچه بایرن شنا می کرد در عمق دو متری، یک شمش طلا به وزن پانصد گرم و به ارزش شانزده هزار یورو پیدا کرد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

وبسایتی در آمریکا نام جذابترین رهبران دولت را منتشر کرد

به نوشته این وبسایت برای مدتها، شهروندان جهان از سلطه رهبران غیر جذاب به تنگ آمده اند. این وبسایت امیدوار است رتبه بندی رهبران جهان از روی چهره شان به وضع موجود پایان دهد.

جیگمی خسار نامگیال وانگچوک، پادشاه بوتان در صدر این رتبه بندی قرار دارد.

With the defeat of Danish PM Helle Thorning-Schmidt, we've crowned a new hottest head of state http://t.co/xeY1cSmYKHpic.twitter.com/JPFiCRLBLn

— HottestHeadsofState (@HotHeadofState) julio 6, 2015

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«بوز قورد» ترک‌ها و ممنوعیت نماد «روباه بی‌صدا» در برمن آلمان؛ دلیل حساسیت به گرگ‌های خاکستری چیست؟

توله ببرهای بانمک باغ وحش کُلن؛ جمعیت ببرهای «آمور» از ۵۰ به ۵۰۰ قلاده رسید

محبوب‌ترین نام‌ها برای نوزادان در کشورهای اروپایی چه هستند؟