آنخل دی ماریا رسما به پاریسن ژرمن پیوست

آنخل دی ماریا رسما به پاریسن ژرمن پیوست
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی منچستریونایتد رسما به پاریسن ژرمن پیوست. مالک قطری پاریس ۶۳ میلیون یورو برای بال چپ تیم ملی آرژانتین پرداخت کرد و دی

آگهی

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی منچستریونایتد رسما به پاریسن ژرمن پیوست. مالک قطری پاریس ۶۳ میلیون یورو برای بال چپ تیم ملی آرژانتین پرداخت کرد و دی ماریا پنجشنبه در مقر باشگاه در یک نشست خبری شرکت کرد.

وی در این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و گفت: “هر بار که لباس جدید یک باشگاه را بر تن می کنم سعی می کنم با تمام وجود برای آنها بازی کنم. اینکار را برای پاریس هم خواهم کرد. من همه کاری برای تیمم خواهم کرد. آنها فصل گذشته قهرمانیهای زیادی بدست آورده اند، به بازی آنها توجه داشتم، تا آخرین بازی، وظیفه من از امروز این است که تواناییهای تیمم را بالاتر ببرم، امیدوام بتوانیم امسال تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برویم.”

دی ماریا فصل گذشته در منچستر یونایتد درخشش چندانی نداشت و برخی شایعات می گویند رابطه خوبی هم با فن خال، سرمربی هلندی شیاطین سرخ نداشته است. اما به هرحال دی ماریا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۴ با ریال مادرید است و بسیاری می گویند از این پس می تواند پاریسی را که در لیگ قهرمانان موفقیت نداشته است به مراحل پایانی و یا حتی به قهرمانی نزدیک کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کیلیان امباپه گرانترین فوتبالیست جهان شد

بهای بلیط‌‌های دیدار دوستانه آرژانتین و استرالیا اعلام شد؛ ۶۳۰ یورو برای دیدن مسی در چین

پانصد روزمانده به المپیک پاریس همچنان ورزشکاران روس و بلاروس بلاتکلیفند