Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دستۀ کتری یا قطعه ای دیگر از بوئینگ مالزیایی؟

دستۀ کتری یا قطعه ای دیگر از بوئینگ مالزیایی؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کارشناسان مالزیایی پس از دیدار با مقامات فرانسوی در پاریس در خصوص قطعه ای پیدا شده که گمان می رود شاید قسمتی از بال هواپیمای مسافربری ناپدیده شده

آگهی

کارشناسان مالزیایی پس از دیدار با مقامات فرانسوی در پاریس در خصوص قطعه ای پیدا شده که گمان می رود شاید قسمتی از بال هواپیمای مسافربری ناپدیده شده مالزی باشد، از اظهار نظر خودداری کردند و سوال های خبرنگاران را بی پاسخی گذاشتند.

مقامات مالزی و استرالیا می گویند این قطعه که چهارشنبه گذشته در ساحل جزیره ریونیون فرانسه پیدا شد قسمتی از بال هواپیمای بوئینگ است. قطعه ای دیگر نیز روز یکشنبه پیدا شده که شاید قسمتی از هواپیما باشد، قطعه ای که بی شباهت به دستۀ کتری هم نیست و کلمۀ چینی «ییشینگ» بر روی آن حک شده است. ییشینگ شهری در شرق چین است.

بوئینگ ۷۷۷ مالزی با شماره پرواز ام چ ۳۷۰ که سال گذشته با ۲۳۹ سرنشین از کوالالامپور عازم پکن بود در میانه راه ناپدید شد. اغلب کارشناسان بر این باورند این هواپیما جایی در اقیانوس هند سقوط کرده است.

قطعۀ بال پیدا شده هم اکنون در آزمایشگاهی نظامی در شهر تولوز فرانسه تحت بررسی است تا معلوم شود آیا بخشی از بال هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ مالزیایی است یا نه.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله با چاقو در مترو لیونِ فرانسه چهار زخمی به جا گذاشت؛ حال دو تن از مجروحان وخیم است

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی مقامات سوری در فرانسه آغاز شد

دزدی از جواهرفروشی «ستاره‌نشان» در پاریس؛ سارقان مسلح از چنگ پلیس گریختند