Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دونالد ترامپ در نظرسنجی ها پیشی گرفت

دونالد ترامپ در نظرسنجی ها پیشی گرفت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، میلیاردر نیویورکی و از نامزدهای جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا که به صراحت لهجه معروف است، با سبک ویژه اش در

آگهی

دونالد ترامپ، میلیاردر نیویورکی و از نامزدهای جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا که به صراحت لهجه معروف است، با سبک ویژه اش در تبلیغات توانست محبوبیت قابل توجهی در میان جمهوریخواهان کسب کند.

بنا بر نظرسنجی ها، او تا این مرحله از تبلیغات انتخاباتی توانسته است ۲۴ درصد از رای دهندگان را با خود همراه کرده و از دیگر نامزدها پیشی بگیرد.

اظهار نظر او درباره مهاجران مکزیکی که آنها را تجاوزگر، قاچاقچی مواد مخدر و جنایتکار خوانده بود بسیار جنجال برانگیز شد و اکنون او در یکی از اخرین سخنرانیهای تبلیغاتی اش به انتقاد از یکی از رقبایش لیندسی گراهام، سناتور کارولینای جنوبی پرداخته است.

او در این سخنرانی گفت: «آنها می توانند درباره هر چیزی که می خواهند صحبت کنند. من هنگامیکه به اینجا می آمدم سناتورتان را دیدم. لیندسی گراهام کاملا گیر افتاده. او در نظر سنجی ها تا کنون تنها صفر درصد آورده، درحالیکه تمام وقت در تلویزیونهاست.»

پیش از این نیز سخنان او درباره سناتور جان مک کین واکنش های زیادی را برانگیخت. او گفته بود که آقای مک کین را نمی توان یک قهرمان دانست زیرا او تنها در دوران جنگ اسیر شده بود. اشاره دونالد ترامپ به اسارت سناتور جان مک کین، خلبان سابق آمریکا در دوران جنگ ویتنام بود که جراحتهای شدید و اسارتش منجر شد او بخشی از نیروی سلامتی اش را از دست بدهد.

یکی از ساکنان نیویورک درباره او می گوید: «آقای ترامپ برنامه دارد. او واقعا خنده دار است. او موضوعاتی را مطرح می کند که هیچکس دیگری جرات گفتن آنها را ندارد.»

شهروند دیگری می گوید: «هر چیزی که از دهان او خارج می شود شرم آور است. این بسیار غم انگیز است و نمی توانم باور کنم که او می خواهد این کشور را اداره کند. چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد. نه.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تلاش بایدن و متحدانش برای جذب رای دهندگان زن جمهوریخواه در حومه شهرها

زنی که از سقوط آسانسور از طبقه ۷۵ یک آسمان‌خراش جان سالم به در برد

باز شدن قفل بسته تسلیحاتی ۱۸ میلیارد دلاری آمریکا؛ ۵۰ جنگنده اف-۱۵ در اختیار اسرائیل قرار می‌گیرد