اعتصاب مجدد کارکنان «مای فری لینک» در بندر کاله فرانسه

اعتصاب مجدد کارکنان «مای فری لینک» در بندر کاله فرانسه
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کارکنان شرکت «مای فری لینک» در فرانسه که با خطر از دست دادن شغلهایشان مواجه شده اند، بار دیگر در شهر کاله، در شمال این کشور اعتصاب کردند. آنها با

کارکنان شرکت «مای فری لینک» در فرانسه که با خطر از دست دادن شغلهایشان مواجه شده اند، بار دیگر در شهر کاله، در شمال این کشور اعتصاب کردند. آنها با ایجاد آتش و با توقف کامیونها در مسیر تونل مانش، عبور و مرور در این تونل را متوقف کردند.

آگهی

شرکت «مای فری لینک» از شرکتهای تابعه شرکت یوروتونل، ارائه کننده خدمات راه آهن تونل مانش بود که پس از بروز اختلاف میان یوروتونل و مقامات ضد تراست بریتانیا، به شرکت دانمارکی «دی اف دی» فروخته شد.

این موضوع مشکلات زیادی را برای مسافرانی که از این تونل برای رفت و آمد میان بریتانیا و فرانسه استفاده می کنند، بوجود آورده است بویژه در ایامی که به دلیل تعطیلات تابستانی تردد در این تونل افزایش می یابد.

دفاتر شرکت «مای فری لینک» به دلیل اعتصاب بسته است و کسی به مسافران سرگردان، پاسخگو نیست.

یکی از مسافران می گوید: «دفاتر خالی هستند، هیچکس در اینجا حضور ندارد تا به شما بگوید چه کاری باید انجام داد و با بلیط ها چه باید کرد و اینکه بلیطهایتان چگونه بازپرداخت می شوند. آنها در زمان کنترل گذرنامه ها گفتند که شرکت مای فری لینک به ما بلیط جایگزینی برای عبور از تونل با قطار می دهد اما هیچکس در دفاتر نیست تا این کار را برایمان انجام دهد.»

شرکت دانمارکی «دی اف دی» که از دوم ژوئیه کارش را در کاله آغاز می کند، در نظر دارد نزدیک به دو سوم از کارکنان مای فری لینک را اخراج کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدئو؛ بیست و نهمین دوره رویداد اعتراضی «هرم کفش» در پاریس برگزار شد

پاپ فرانسیس خواستار سازوکاری برای تسهیل شرایط پذیرش و حفظ کرامت انسانی مهاجران در اروپا شد

آلبوم عکس از سفر پادشاه بریتانیا به فرانسه؛ از دیدار با ماکرون تا ضیافت شام در کاخ ورسای