اولاند: باید از فرانسویان پاسداری کرد و عاملان اقدامات تروریستی را از بین برد

اولاند: باید از فرانسویان پاسداری کرد و عاملان اقدامات تروریستی را از بین برد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی حمله تروریستی که روز جمعه در جنوب شرق فرانسه روی داد، فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری این کشور قبل از آن که بروکسل را به مقصد پاریس ترک کند، بر

آگهی

در پی حمله تروریستی که روز جمعه در جنوب شرق فرانسه روی داد، فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری این کشور قبل از آن که بروکسل را به مقصد پاریس ترک کند، بر مقابله شدید با عاملان اینگونه اقدامات تاکید کرد.

وی گفت: «ماهیت این حمله تروریسی است زیرا جسدی فردی پیدا شده که سرش از تن جدا شده و روی آن پیامی نوشته شده است. شمار قربانیان این حادثه تا این لحظه یک کشته و دو زخمی گزارش شده است.»

آقای اولاند افزود: «احساساتی نسبت به این حمله برانگیخته شده است. اما احساس نمی تواند تنها پاسخ ممکن باشد. باید دست به اقدامی زد و مداخله کرد و مانع از چنین حرکاتی شد. باید همه اقدامات لازم برای دفاع از ارزشها انجام داد و مانع از هراس افکنی شد و فراتر از شرایط موجود عمل کرد.»

رییس جمهوری فرانسه گفت: «نباید دسته بندی ها و سوءظن های بی مورد ایجاد کرد که در آن صورت وضعیت غیرقابل تحمل خواهد شد. باید آنچه را که فرانسویان از ما انتظار دارد انجام داد: پاسداری از آنها و احقاق حقیقت و همزمان از بین بردن گروهها و افرادی که مسئول چنین اقداماتی هستند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند

جزئیات حمله پاریس؛ تحقیقات آلمان و فرانسه در مورد چاقوکشی آرمان رجب‌پور و قصور روانپزشکی

افشای هویت عامل حمله مرگبار در پاریس؛ «آرمان رجب‌پور میاندوآب» کیست؟