Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پاپ فرانچسکو: بدرفتاری با مهاجران اشک انسان را در می آورد

پاپ فرانچسکو: بدرفتاری با مهاجران اشک انسان را در می آورد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پاپ فرانچسکو روز یکشنبه در اولین روز از سفر دو روزه خود به شهر تورین در شمال ایتالیا از بدرفتاری با مهاجرانی که به گفته او از جنگ و بی عدالتی فرار می

آگهی

پاپ فرانچسکو روز یکشنبه در اولین روز از سفر دو روزه خود به شهر تورین در شمال ایتالیا از بدرفتاری با مهاجرانی که به گفته او از جنگ و بی عدالتی فرار می کنند انتقاد کرد.

پاپ فرانچسکو گفت که بدرفتاری با مهاجرانی که از جنگ و بی عدالتی فرار می کنند و با آنها همچون کالا برخورد می شود “اشک انسان را در می آورد”.

پس از مراسم عشای ربانی که با حضور ۶۰ هزار نفر برگزار شد پاپ فرانچسکو از قطعه پارچه موسوم به «کفن تورین» که به باور برخی از مسیحیان کفن عیسی مسیح بوده است، دیدن کرد.

پاپ فرانچسکو در پایان آئین عشای ربانی در تورین گفت: «کفن تورین باید مردم را نه تنها وادار به تأمل در چهره و بدن رنجور مسیح کند بلکه باید آنها را به تعمق در چهره تمام افراد زجرکشیده و کسانی که به ناحق مورد اذیت و آزار قرار می گیرند وادارد.»

پس از مراسم عشای ربانی، در کلیسای جامع تورین پاپ فرانچسکو در برابر قطعه پارچه موسوم به کفن تورین دعا خواند.

این قطعه پارچه که چهره مردی با بدنی پر از زخم را نشان می دهد معمولا پشت یک محراب قرار دارد و در معرض دید عموم نیست اما اینک برای سومین بار طی ۱۷ سال اخیر در معرض دید عموم قرار گرفته است. بیش از یک میلیون نفر از زمان شروع این دور از نمایش این قطعه پارچه در ماه آوریل، از آن دیدن کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جنجال بدرفتاری کویتی‌ها با کارگران فیلیپینی؛ کویت سفیر فیلیپین را اخراج کرد

موج گرما در اروپا؛ تصاویری از ایتالیا

نجات کوهنوردان لهستانی در آلپ