پیغام پلیس آمریکا به دو زندانی فراری: به دنبال شماییم

پیغام پلیس آمریکا به دو زندانی فراری: به دنبال شماییم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس آمریکا یک نفر را در ارتباط با فرار دو مجرم خطرناک از زندان فوق امنیتی کلینتون در دانمورا دستگیر کرد. فرد دستگیر شده یک کارمند زن زندان است که

آگهی

پلیس آمریکا یک نفر را در ارتباط با فرار دو مجرم خطرناک از زندان فوق امنیتی کلینتون در دانمورا دستگیر کرد.

فرد دستگیر شده یک کارمند زن زندان است که به گفته پلیس آمریکا احتمالا وسایل لازم را برای فرار در اختیار دو زندانی قرار داده بود.

وی پنجاه و یک ساله است و ناظر ارشد آموزش بخش فنی بود.

دو زندانی فراری، دیوید سوییت سی و پنج ساله و ریچارد مت چهل و نه ساله هر دو به اتهام قتل به ترتیب به حبس ابد و بیست و پنج سال زندان محکوم شده اند. آنها هفته گذشته با بریدن دیوار فولادی سلول، خود را به یک رشته لوله و تونل رساندند و سپس با کندن لوله نیز توانستند از زندان فرار کنند. آنها به هنگام فرار یک نقاشی به همراه یادداشتی که روی آن نوشته شده بود: «روز خوبی داشته باشید» روی یکی لوله ها چسبانده بودند.

در مقابل یکی از افسران ارشد پلیس نیویورک روزجمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی به دو زندانی پیغام داد و گفت: «ما دنبال شماییم و تا وقتی دستگیری نشوید متوقف نخواهیم شد.»

بیش از هشتصد مامور پلیس درمناطق اطراف زندان در جستجوی دو فراری هستند. به گفته رییس پلیس منطقه، جستجوی خانه به خانه برای یافتن آنها ادامه دارد. پلیس آمریکا برای اطلاعات مربوط به محل اختفای آنها جایزه صد هزار دلاری تعیین کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش آمریکا به بلندپروازی ایران برای ایجاد پایگاهی در قطب جنوب

آغاز دادگاه رسیدگی به پرونده «دروغگویی» دونالد ترامپ درباره ثروتش

تعطیلی دولت آمریکا در پی تصویب بودجه موقت در مجلس نمایندگان یک گام به تعویق افتاد