Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

توضیح فیفا در ارتباط با دستگیری مسئولان آن

توضیح فیفا در ارتباط با دستگیری مسئولان آن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

والتر د گرگوریو، مسئول روابط عمومی فیفا در کنفرانس خبری برگزار شده در زوریخ درمورد دستگیری مقام های بالای فیفا در سوییس توضیحاتی داد. وی با نگاهی

آگهی

والتر د گرگوریو، مسئول روابط عمومی فیفا در کنفرانس خبری برگزار شده در زوریخ درمورد دستگیری مقام های بالای فیفا در سوییس توضیحاتی داد.

وی با نگاهی مثبت به آغاز تحقیقات گفت: «می دانم که باور نمی کنید اما یکبار دیگر می گویم که این موضوع به نفع فیفا است. از نظر انعکاس بیرونی و برای شهرت فیفا بد است، اما از نظر پاکسازی و ادامه تلاش چهار ساله ما خوب است.»

مسئول روابط عمومی فیفا تأکید کرد که فدراسیون بین المللی فوتبال درخواست کرده بوده که تحقیقاتی در ارتباط با فساد و اعمال غیرقانونی در این نهاد آغاز شود. بنابراین شروع این تحقیقات امر مثبتی است و کار فیفا را شفاف و قابل قبول می کند.

او در پاسخ به سؤال های خبرنگاران گفت که در حال حاضر اطلاعات زیادی برای ارائه به آنها ندارد و باید منتظر پیشرفت روند قضایی بود، ولی وعده داد که در آینده توضیحات بیشتری در اختیار خبرنگاران قرار خواهد داد.

وی تأکید کرد که علیرغم اینکه فیفا موقعیت دشواری را می گذراند ولی کنگره دو روز آینده طبق برنامه پیش بینی شده برگزار و انتخابات آن اجرا خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یوفا خواستار به تاخیر افتادن انتخابات فیفا شد

فیفا زیر ذره بین مقامات قضایی آمریکا

آرژانتین از پاکستان و سریلانکا خواست وزیر کشور ایران را بازداشت کنند