Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سرمربی رئال مادرید از کار برکنار شد

سرمربی رئال مادرید از کار برکنار شد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم رئال مادرید اسپانیا توسط صاحب این باشگاه فوتبال از کار برکنار شد. اخراج کارلو آنچلوتی از سمت سرمربی گری این تیم صاحب نام

آگهی

کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم رئال مادرید اسپانیا توسط صاحب این باشگاه فوتبال از کار برکنار شد. اخراج کارلو آنچلوتی از سمت سرمربی گری این تیم صاحب نام فوتبال علیرغم محبوبیت وی در میان هواداران و بازیکنان این تیم صورت می گیرد.

گفته می شود سرمربی رئال مادرید به دلیل عدم کسب قهرمانی در فصل جاری از سمت خود برکنار شده است.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در یک کنفرانس خبری در مورد تصمیم خود مبنی بر اخراج کارلو آنچلوتی گفت :« بدیهی است که ما این مساله را از تمام زوایا بررسی کرده ایم. همانطور که پیش از این نیز گفتم، این تصمیم نه برای من و نه برای همکارانم در هیات مدیره آسان نبود. برای جلو رفتن نیاز به یک حرکت جدید داریم، به این امر آگاهیم و مسئولیت یافتن این راه جدید با ماست.»

هنوز مشخص نیست چه کسی به عنوان سرمربی جدید جانشین کارلو آنچلوتی خواهد شد. علاوه بر سرمربی رئال مادرید، دو تن از دستیاران وی نیز از کار برکنار شده اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مربی بدنسازی و مربی دروازه بان های این تیم نیز در پی برکناری سرمربی رئال مادرید تغییر خواهند کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک شبکه رسانه‌ای منتسب به داعش در اسپانیا متلاشی شد

دادستان‌های اسپانیا از اجرای فرمان عفو رهبر سابق جدایی‌طلبان کاتالونیا سر باز زدند

پارلمان اسپانیا به قانون جنجالی «عفو جدایی‌طلبان کاتالونیا» رأی مثبت داد