Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

تهدید فوتبالیستهای اسپانیا به اعتصاب

تهدید فوتبالیستهای اسپانیا به اعتصاب
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اتحادیه فوتبالیستهای اسپانیا در کنفرانس مطبوعاتی که روز پنج شنبه در مادرید برگزار کرد اعتراض خود را به تصمیم اخیر دولت اسپانیا درباره فروش متمرکز حق

آگهی

اتحادیه فوتبالیستهای اسپانیا در کنفرانس مطبوعاتی که روز پنج شنبه در مادرید برگزار کرد اعتراض خود را به تصمیم اخیر دولت اسپانیا درباره فروش متمرکز حق پخش تلویزیونی اعلام داشت.

ستاره های فوتبال اسپانیا نیز که در این نشست حضور داشتند، ضمن حمایت از تصمیم اخیر فدراسیون فوتبال اسپانیا در لغو بازیها از تاریخ ۱۶ ماه مه، اعلام کردند در صورت عدم تغییر در تصمیم دولت، آنها نیز از ۱۶ ماه مه وارد اعتصاب خواهند شد.

آنها این تصمیم دولت را نقض حقوق خود می دانستند و معتقد بودن با این کار نود درصد از درآمدهای حق پخش تلویزیونی نصیب لالیگا شده و تنها ۱۰ درصد به تیم های دسته دو می رسد.

لوئیس رابیالس، رئیس اتحادیه فوتبالیستهای اسپانیا در این نشست گفت: «آیا فکر می کنید فوتبالیستهایی که امروز اینجا هستند مجبور بودند چنین موضعی بگیرند؟ آنها اینجا هستند زیرا در نشست کاپیتانهای اتحادیه، ما توافق کردیم که اقداماتمان در مقابل هر تغییری، باید به نفع باشگاههای کوچکتر، گروههای دسته دو و همچنین برای داشتن یک توزیع برابر باشد.»

او در ادامه افزود: «ما تصمیم گرفتیم بازیها را متوقف کنیم زیرا این حق ماست. ما در مقابل این تصمیم دولت محکم می ایستیم زیرا متقاعد شدیم که کارمان درست است. این ابزار ما برای اعمال فشار نیست بلکه شیوه ما برای دفاع از نقض حقوقمان است.»

در صورت عملی شدن این اعتصاب، دو بازی آخر لیگ قهرمانی اروپا و فینال لیگ جام پادشاهی اسپانیا برگزار نخواهند شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

باز شدن پرونده اتهام «آزار جنسی» برای رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا؛ مادر روبیالس اعتصاب غذا کرد