Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

«محافظه کاران بریتانیا از کارنامه اقتصادی خود بهره برداری نکردند»

«محافظه کاران بریتانیا از کارنامه اقتصادی خود بهره برداری نکردند»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

موضوع اقتصاد در هر کشوری در دنیا اغلب در کانون کارزار تبلیغات انتخاباتی قرار می گیرد. انتخابات سراسری بریتانیا هم از این قاعده مستثنی نبوده است

آگهی

موضوع اقتصاد در هر کشوری در دنیا اغلب در کانون کارزار تبلیغات انتخاباتی قرار می گیرد. انتخابات سراسری بریتانیا هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

دانیله هارالامبوس، تحلیلگر سیاسی از موسسه اکونومیست اینتلجنس یونیت در همین راستا، تبلیغات حزب محافظه کار را در زمینه اقتصاد مفید و موثر ارزیابی نمی کند.

وی می گوید:«حزب حاکم محافظه کار در سرمایه گذاری بر روی نقاط قوت خود و بهره برداری از آنها موفق نبوده است که عبارتند از کارنامه اقتصادی اشان از سال ۲۰۱۰ که بریتانیا را از رکود به رشد رساند و به پررشدترین اقتصاد فعلی گروه هفت تبدیل کرد و دیگری جایگاه نخست وزیری که از آن حزب محافظه کار است. محافظه کاران به جای این ها در کمپین خود با لحنی منفی حمله به شخص اد میلیبند را برگزیدند که بنظرم بسیاری از رای دهندگان را متجعب کرد.»

حزب کارگر آقای میلیبند می گوید هزینه زندگی روزانه با حزب حاکم محافظه کار افزایش یافته و تحت نخست وزیری دیوید کامرون، دستمزدها با تورم همخوانی نداشته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بریتانیا بیش از ۵ هزار پناهجو را تا پایان سال جاری میلادی به رواندا می‌فرستد

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان