Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

انتخابات بریتانیا؛ آخرین تلاش رهبران احزاب برای جلب نظر رای دهندگان مردد

انتخابات بریتانیا؛ آخرین تلاش رهبران احزاب برای جلب نظر رای دهندگان مردد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو روز مانده به انتخابات عمومی در بریتانیا رهبران احزاب، هر یک کارزار خود را با ضرباهنگی تندتر دنبال می کنند تا بتوانند نظر رای دهندگان مردد را جلب

آگهی

دو روز مانده به انتخابات عمومی در بریتانیا رهبران احزاب، هر یک کارزار خود را با ضرباهنگی تندتر دنبال می کنند تا بتوانند نظر رای دهندگان مردد را جلب کنند.

بدون چشم انداز روشنی، دیوید کامرون، رهبر حزب محافظه کار که از شرکایش در دولت ائتلافی رو برگردانده، نسبت به عواقب روی کار آمدن لیبرال دموکرات ها هشدار داد و گفت: «اگر به حزب لیبرال دموکرات رای دهید نمی دانید چه عایدتان خواهد شد. نیک کلگ موضعش را در آخر هفته بخوبی نشان داد. او احتمالا از دولتی متشکل از اد ملیبند و حزب ملی اسکاتلند حمایت می کند تا محافظه کاران. اگر مرا بعنوان نخست وزیر ترجیح می دهید، آن را به دست تقدیر نسپارید و هرکجا که هستید به محافظه کاران رای بدهید.»

نیک کلگ، رهبر حزب لیبرال دموکرات در آخرین روزهای کارزار انتخاباتی به لندز اند سفر کرده است. او اگرچه توانسته به زعم خود مانع از زیاده روی های حزب محافظه کار شود، اما به چندان اعتمادی به حزب کارگر ندارد.

اد میلیبند، رهبر حزب کارگر نیز با برگ برنده خود یعنی مبارزه علیه منافع شخصی و گروهی در این کارزار انتخاباتی وارد شده است. او در زمینه گفت: «من در هر مرحله ای برای بهبود نظام خدمات درمانی همگانی مبارزه می کنم برای خانواده های کارگران تلاش می کنم و مبارزه می کنم تا وضعیت بریتانیا از دوره نخست وزیری دیوید کامرون بهتر شود. ممکن است مخالفان من احتمالا بخواهند در مورد نتیجه انتخاباتی که هنوز اتفاق نیفتاده سخن بگویند. من در این انتخابات برای دستیابی به نتیجه بهتر به نفع کارگران کشورمان، متمرکز شده ام.»

به فهرست چهره های مطرح انتخابات روز پنجشنبه باید نایجل فاراژ رهبر خبرساز حزب استقلال بریتانیا و نیکلا استورجن، وزیر اول و رهبر حزب ملی اسکاتلند را نیز افزود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رشد اقتصادی در بریتانیا: واقعیت یا افسانه؟

شاهزاده ویلیام میزبان جشن تابستانی سلطنتی در کاخ باکینگهام

بریتانیا بیش از ۵ هزار پناهجو را تا پایان سال جاری میلادی به رواندا می‌فرستد