Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

شادی هواداران خاندان سلطنتی بریتانیا در لندن

شادی هواداران خاندان سلطنتی بریتانیا در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شماری از دوستداران خانواده سلطنتی بریتانیا در برابر بیمارستان سن ماری در لندن به دنیا آمدن تازه ترین عضو این خاندان را جشن گرفتند. فرزند دوم کیت و

آگهی

شماری از دوستداران خانواده سلطنتی بریتانیا در برابر بیمارستان سن ماری در لندن به دنیا آمدن تازه ترین عضو این خاندان را جشن گرفتند. فرزند دوم کیت و ویلیام در بیمارستانی به دنیا آمد که دو سال پیش از این شاهزاده جورج چشم به جهان گشود.

ماریا اسکات، شهروند هوادار خانواده سلطنتی می گوید: «من از خوشحالی حس می کنم به ماه رفته ام. به نظرم شاهزاده چارلز گفته بود که عاشق نوه ای دختر است. شاهزاده هری گفته بود که خیلی دوست دارد که ویلیام یک دختر کوچولو داشته باشد. شاهزاده جورج هم حالا یک خواهر کوچولو دارد؛ فوق العاده است. آنها حالا خانواده شان را کامل کرده اند.» کری مکلن، گردشگر استرالیایی نیز در لندن می گوید: «دختر است و این عالی است چون هر زنی و هر دختر کوچکی عاشق یک پرنسس است.»

کاخ کنزینگتون ضمن اعلام این خبر یادآور شد که کیت ۳۳ ساله و فرزندش هر دو در سلامت به سر می برند. به دنیا آمدن دومین فرزند شاهزاده ویلیام، با برپایی رژه سنتی در برابر کاخ باکینگهام در لندن و نیز پیام افسران نیروی دریایی سلطنتی به دوک و دوشس کمبریج همراه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بریتانیا بیش از ۵ هزار پناهجو را تا پایان سال جاری میلادی به رواندا می‌فرستد

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان