Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شکست بایرن در شب درخشش بارسا

شکست بایرن در شب درخشش بارسا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در دیداری دیگر از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اف ث پورتوی پرتغال میزبان بایرن مونیخ آلمان بود. دیداری که با شگفتی آغاز شد. پورتویی ها در

آگهی

در دیداری دیگر از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اف ث پورتوی پرتغال میزبان بایرن مونیخ آلمان بود. دیداری که با شگفتی آغاز شد. پورتویی ها در همان دقیقه چهار از روی نقطه پنالتی و با ضربه ریکاردو کوارزما به گل برتری دست یافتند. خود کوارزما شش دقیقه بعد گل دوم را زد. تیاگو آلکانتارا موفق شد در دقیقه ۲۸ برای بایرن گل بزند و این تیم را به بازی برگرداند اما جکسون مارتینز، بار دیگر در دقیقه ۶۵ برای پرتو گل زد و نتیجه بازی را ۳-۱ به یود پورتو رقم زد.

در بازى دیگر پاری سن ژرمن فرانسه میزبان بارسلونای اسپانیا بود. بارسلونای مهمان در دقیقه ۱۸ با ضربه نیمار توپ را به تور پاریسی ها دوخت. پس از آن، در دقیقه ۶۷، فرار و دریبل های ویران کننده لوییز سوارز به گل دوم تیم اسپانیایی انجامید. خود سوارز در دقیقه ۷۹ گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا آب سردی بر پیکر سرمه ای پوشان پاریس بریزد. گل دقیقه ۸۲ گرگوری واندر ویل هم کمکی به پاری سن ژرمن نکرد. نتیجه نهایی ۳-۱ به سود بارسا.

دیدارهای برگشت این مرحله، هفته آتی برگزار خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یورو ۲۰۲۴؛ زور ایتالیا به اسپانیا نرسید؛ ادامه نمایش‌های ناامیدکننده انگلستان

فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس؛ عابدینی: بعضی بازیکنان درک نمی‌کنند که ارزش معنوی را نمی‌توان خرید

یورو ۲۰۲۴؛ آلمان نخستین صعود کننده به دور بعد؛ کرواسی و سوئیس مقابل حریفان متوقف شدند