راند پل، سناتور کنتاکی نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد

راند پل، سناتور کنتاکی نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

راند پل، سناتور کنتاکی، روز سه شنبه نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحدۀ آمریکا در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد. وی بعد از اعلام این خبر تاکید

آگهی

راند پل، سناتور کنتاکی، روز سه شنبه نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحدۀ آمریکا در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد. وی بعد از اعلام این خبر تاکید کرده است که تصمیم نهایی برای ماندن در کارزار انتخاباتی را بعد از انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان در ماه نوامبر می گیرد.

راند پل به هنگام اعلام نامزدی خود برای این انتخابات با انتقاد از سیستم کنونی دولت آمریکا گفت: «برخلاف جمهوریخواهانی که بعد از پیروزی، خود هم به همین سیستم موجود در واشنگتن تبدیل شده اند، من چنین عمل نخواهم کرد.»

پیش از راند پل ۵۲ ساله، تد کروس دیگر سناتور جمهوریخواه نیز از نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری آیندۀ آمریکا خبر داده بود. طبق نظرسنجی های صورت گرفته، سناتور کنتاکی یکی از چهره های محبوب جمهوریخواهان بویژه جوانان است.

گفته می شود حزب جمهوریخواه قصد دارد جب بوش، برادر جرج دبلیو بوش را نامزد رسمی برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ معرفی کند. خود وی تاکنون هیچ اظهار نظری در این مورد نکرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ یک گام دیگر به نامزدی ریاست جمهوری آمریکا از سوی جمهوری‌خواهان نزدیک‌ شد

بزرگترین آتش‌سوزی تاریخ تگزاس جان دست کم ۲ نفر را گرفت

دیپلمات باسابقه پیشین آمریکایی به جاسوسی برای کوبا اعتراف کرد