Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

رسانه های اروپایی و بررسی ابعاد مختلف سانحه هوایی جرمن وینگز

رسانه های اروپایی و بررسی ابعاد مختلف سانحه هوایی جرمن وینگز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سقوط هواپیمای متعلق به شرکت جرمن وینگز و در پی آن کشته شدن بیش از صد و پنجاه نفر مسافر و خدمه پرواز موضوع بسیاری از رسانه ها، در روزهای گذشته بود

آگهی

سقوط هواپیمای متعلق به شرکت جرمن وینگز و در پی آن کشته شدن بیش از صد و پنجاه نفر مسافر و خدمه پرواز موضوع بسیاری از رسانه ها، در روزهای گذشته بود. روز چهارشنبه نیز، رهبران کشورهای فرانسه، آلمان و اسپانیا، برای پاسداشت یاد قربانیان به محل حادثه رفتند. در برنامه چشم انداز این هفته، مروری داریم به ابعاد مختلف این حادثه از نگاه برخی رسانه های اروپایی.

تلویزیون ایتالیا برنامه خود را به خانواده قربانیانی اختصاص داده که با اتوبوس از مارسی به محل حادٍثه رسیده اند. برای کسانی که شاهد این صحنه هستند، اتفاقی باور نکردنی است. خانواده های کشته شدگان به سوی کمپ هایی از پیش تعیین شده هدایت می شوند تا بتوانند در آرامش یاد از دست رفتگان خود را گرامی دارند. در میان وابستگان قربانیان،خانواده هایی از کشورهای مختلف چون هلند، اسراییل و استرالیا نیز هستند. خانوادگان قربانیان را مدد کاران اجتماعی، روانشناسان و برخی داوطلبان برای یاری رساندن همراهی می کنند.

شبکه تلویزیونی فرانس سه به زندگی کمک خلبان پرواز جرمن وینگز پرداخته است. بر اساس داده های به دست آمده از نخستین جعبه سیاه پیدا شده، او مانع از ورود خلبان به داخل کابین پس از خروج او برای رفتن به دستشویی شده است .

شبکه تلویزیونی فرانس دو نیز به عملیات جستجوی اجساد قربانیان سقوط هواپیما پرداخته است.

تلویزیون اسپانیا، گزارش خود را به حال و هوای مدرسه و مردم شهر هالترن آلمان اختصاص داد. در این شهر، مدرسه دانش آموزان کشته شده در سانحه هوایی جرمن وینگز قرار دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تعداد قربانیان سوانح هوایی در اتحادیه اروپا اعلام شد

کشف بقایای زنان متعلق به ۶ هزار سال پیش که به شیوه «مافیاهای ایتالیایی» شکنجه و خفه شده‌اند

فرانسه از طرحی بلندپروازانه برای مقابله با روند «افول» پژوهش‌های پزشکی رونمایی کرد