Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

زندگی با دو شیر در خانه

آگهی

یک فلسطینی اهل غزه دو بچه شیر را از باغ وحش رفح به این شهر آورده و در خانه و در جوار ۶ کودک خود از آنها نگهداری می کند.

خانۀ این مرد در اردوگاه آوارگان اهل رفح در جنوب غزه قرار دارد و کودکان زیادی نیز در این محل زندگی می کنند. همین امر نگرانی اهالی این اردوگاه را برانگیخته اما کودکان از بازی با یک گربۀ بزرگ ابراز خوشحالی می کنند.

بازداشت دو کاریکاتوریست ترک به جرم اهانت به اردوغان

دو کاریکاتوریست یک هفته نام فکاهی به نام “پنگوئن” در ترکیه به جرم اهانت به رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری این کشور به یازده ماه زندان محکوم شدند.

در کاریکاتورهایی که بهادر باروتر و اوزر آیدوگان، در این هفته نامه منتشر کرده اند، رجب طیب اردوغان در مقابل کاخ ریاست جمهوری نشان داده شده در حالیکه یک نفر در مقابل وی تعظیم کرده است.

محدودیت های اعمال شده علیه آزادی بیان و خبرنگاران در ترکیه در دولت رجب طیب اردوغان در زمان نخست وزیری و ریاست جمهوری وی شدیدتر شده است.

Biz içimizden geldiği gibi karikatürlerimizi çizmeye devam edeceğiz. pic.twitter.com/BHFBywG6HC

— penguen (@penguendergi) 25 Mars 2015

به همجنسگراها لیموناد نمی فروشیم

یک تولیدکنندۀ لیموناد در آلمان از فروش محصولات خود به یک بار همجنسگرا خودداری کرد.

این تولیدکننده که به تازگی کارخانه تولید لیموناد خود را به راه انداخته، بمنظور بازاریابی، نمونه ای از محصول خود را به بارهای مختلف فرستاد.

صاحب یکی از این بارها که بیشتر مشتریان آن، همجنسگرا هستند، این لیموناد جدید را به مقدار زیاد سفارش داده است. در روز تحویل صندوق های لیموناد سفارش داده شده، نامه ای دریافت می کند که در آن تاکید شده به دلیل داشتن مشتری همجنسگرا، این شرکت از فروش لیموناد به این بار منصرف شده است.

صاحب این بار با اشاره به این موضوع در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «آیا می دانستید که یک نوع لیموناد وجود دارد که مخصوص دگرجنس گراهاست و همجنس گرایان نمی توانند آن را بنوشند؟»

این موضوع با واکنش زیادی روبرو شده است.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)0; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));> Ein Allgäuer Limohersteller will eine Stuttgarter Szenekneipe nicht beliefern, weil die Mehrheit der Gäste schwul ist….

Posted by Heldenpause on Wednesday, 25 March 2015

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعلام رسمی به رسمیت شناختن کشور فلسطین توسط اسپانیا، نروژ و ایرلند؛ واکنش اسرائیل و رئیس شورای اروپا

درخواست مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا؛ آیا خط مشی واحد در قبال اسرائیل و فلسطین ممکن می‌شود؟

پیش‌روی تانک‌های اسرائیلی به عمق رفح؛ بیش از ۸۰۰ هزار فلسطینی از جنوب غزه گریخته‌اند