در خبرها آمده بود...

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
در خبرها آمده بود...

زندگی با دو شیر در خانه

یک فلسطینی اهل غزه دو بچه شیر را از باغ وحش رفح به این شهر آورده و در خانه و در جوار ۶ کودک خود از آنها نگهداری می کند.

خانۀ این مرد در اردوگاه آوارگان اهل رفح در جنوب غزه قرار دارد و کودکان زیادی نیز در این محل زندگی می کنند. همین امر نگرانی اهالی این اردوگاه را برانگیخته اما کودکان از بازی با یک گربۀ بزرگ ابراز خوشحالی می کنند.

بازداشت دو کاریکاتوریست ترک به جرم اهانت به اردوغان

دو کاریکاتوریست یک هفته نام فکاهی به نام “پنگوئن” در ترکیه به جرم اهانت به رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری این کشور به یازده ماه زندان محکوم شدند.

در کاریکاتورهایی که بهادر باروتر و اوزر آیدوگان، در این هفته نامه منتشر کرده اند، رجب طیب اردوغان در مقابل کاخ ریاست جمهوری نشان داده شده در حالیکه یک نفر در مقابل وی تعظیم کرده است.

محدودیت های اعمال شده علیه آزادی بیان و خبرنگاران در ترکیه در دولت رجب طیب اردوغان در زمان نخست وزیری و ریاست جمهوری وی شدیدتر شده است.


به همجنسگراها لیموناد نمی فروشیم

یک تولیدکنندۀ لیموناد در آلمان از فروش محصولات خود به یک بار همجنسگرا خودداری کرد.

این تولیدکننده که به تازگی کارخانه تولید لیموناد خود را به راه انداخته، بمنظور بازاریابی، نمونه ای از محصول خود را به بارهای مختلف فرستاد.

صاحب یکی از این بارها که بیشتر مشتریان آن، همجنسگرا هستند، این لیموناد جدید را به مقدار زیاد سفارش داده است. در روز تحویل صندوق های لیموناد سفارش داده شده، نامه ای دریافت می کند که در آن تاکید شده به دلیل داشتن مشتری همجنسگرا، این شرکت از فروش لیموناد به این بار منصرف شده است.

صاحب این بار با اشاره به این موضوع در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «آیا می دانستید که یک نوع لیموناد وجود دارد که مخصوص دگرجنس گراهاست و همجنس گرایان نمی توانند آن را بنوشند؟»

این موضوع با واکنش زیادی روبرو شده است.

Ein Allgäuer Limohersteller will eine Stuttgarter Szenekneipe nicht beliefern, weil die Mehrheit der Gäste schwul ist….

Posted by Heldenpause on Wednesday, 25 March 2015