Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

واکنش بشار اسد به پیشنهاد آمریکا برای مذاکره

واکنش بشار اسد به پیشنهاد آمریکا برای مذاکره
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بشار اسد رئیس جمهوری سوریه روز دوشنبه در واکنش به پیشنهاد آمریکا برای مذاکره درباره بحران این کشورگفت، این تنها مردم سوریه هستند که می توانند برای

آگهی

بشار اسد رئیس جمهوری سوریه روز دوشنبه در واکنش به پیشنهاد آمریکا برای مذاکره درباره بحران این کشورگفت، این تنها مردم سوریه هستند که می توانند برای آینده شان تصمیم بگیرند.

رئیس جمهوری سوریه بعد از ملاقات با علی طیب نیا وزیر اقتصاد ایران و هیات همراهش که برای گسترش روابط فیمابین به دمشق سفر کرده اند، گفت: «ما فعلا فقط شاهد اظهار نظرها هستیم، منتظر اقدام عملی می مانیم و بعد تصمیم می گیریم. درباره اینکه آنها می گویند من بمانم یا نه، باید بگویم که این مردم سوریه هستند که پاسخ نهایی را به این سوال خاص می دهند. همه آنچه آنها از روز اول بحران تا به امروز و بعد از گذشت چهار سال گفته اند، برای ما اهمیتی ندارد.»

وضعیت در سوریه همچنان بحرانی است. یک ویدئوی آماتور از حومه دمشق گویای بمباران این منطقه توسط نیروهای بشار اسد است که به گفته امدادگران دست کم هفت گشته و دهها زخمی بر جای گذاشته است.

جنگ داخلی در سوریه به کشته شدن بیش از ۲۲۰ هزار نفر انجامیده و حدود ۱۰ میلیون نفر را مجبور به ترک خانه و کاشانه خود کرده، که بسیاری از آنها به کشورهای همسایه گریخته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واشنگتن برای مذاکره با بشار اسد اعلام آمادگی کرد

تظاهرات مخالفان اسد در سیزدهمین سالگرد قیام؛ چهار کشور غربی: جنگ در سوریه تمام نشده است

دیده‌بان حقوق بشر سوریه: یک نظامی ایرانی در حمله هوایی اسرائیل به سوریه کشته شد