سانحه برخورد دو هلی کوپتر؛ تیم تحقیق و پلیس فرانسه در راه آرژانتین

سانحه برخورد دو هلی کوپتر؛ تیم تحقیق و پلیس فرانسه در راه آرژانتین
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آخرین گزارشهای رسیده از آرژانتین از آغاز تحقیقات از بازماندگان تیمی که همراه هشت خبرنگار و ورزشکار نامدار فرانسوی کشته شده در سانحه هلی کوپتر در این

آخرین گزارشهای رسیده از آرژانتین از آغاز تحقیقات از بازماندگان تیمی که همراه هشت خبرنگار و ورزشکار نامدار فرانسوی کشته شده در سانحه هلی کوپتر در این کشور بودند، حکایت دارد.

آگهی

پنج ژاندارم و کارشناسان اداره تحقیق و آنالیز فرانسه هم در راه رسیدن به محل وقوع این حادثه هستند.

در سانحه برخورد دو هلی کوپتر که تصاویر غیرحرفه ای گرفته شده بخشی از آن را نشان می دهد،علاوه بر این هشت فرانسوی دو خلبان آرژانتینی آن هم کشته شدند.

فیلیپ کاندلورو، قهرمان پاتیناژ که همراه این گروه بوده با بیان این که کاملا آماده کمک به دادگاه در پیشبرد تحقیقات در این زمینه است، می گوید: “امیدوارم زودتر تحقیقات پایان یابد چون خانواده های ما منتظرند تا ما را دوباره ببینند و در آغوش خود بگیرند. البته آنها به اندازه خانواده های قربانیان رنج نکشیدند. نباید فقط به سه ورزشکار بزرگ کشته شده فکر کرد بلکه باید به تمام تیم تولید و خلبانان کشته شده نیز اندیشید.”

روز چهارشنبه در پاریس،از فلورانس ارتو قهرمان دریانوردی، کمی موفا، قهرمان المپیک شنا و الکسیس واستین، قهرمان المپیک مشت زنی، تجلیل شد.

این حادثه هنگام تصویر برداری برای یک برنامه تلویزیونی شبکه TF1 فرانسه روی داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویر دور پایانی رقابت جهانی رقص تانگو در آرژانتین؛ برترین‌های ۲۰۲۳ معرفی شدند

آتش گرفتن اتوبوس در بزرگراهی در آرژانتین

ستایشگر ترامپ و «ضد سیستم»؛ درخشش نامزد راست افراطی آرژانتین در انتخابات مقدماتی