Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کمپین اینترنتی حمایت از دوچرخه سواران در پایتخت بلژیک

کمپین اینترنتی حمایت از دوچرخه سواران در پایتخت بلژیک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک کمپین اینترنتی بنام «جنگل دوچرخه سواران در بروکسل» که با انتشار تصاویر ویدیویی از خطوط دوچرخه سواری در پایتخت بلژیک راه اندازی شده، توجه بسیاری را

آگهی

یک کمپین اینترنتی بنام «جنگل دوچرخه سواران در بروکسل» که با انتشار تصاویر ویدیویی از خطوط دوچرخه سواری در پایتخت بلژیک راه اندازی شده، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

ویدیویی که توسط دو فعال دفاع از حقوق دوچرخه سواران ساخته شده، در چند هفته اخیر بیش از یکصد هزار بار در اینترنت مشاهده شده است.

راه اندازی یک وب سایت نیز به دوچرخه سواران این امکان را می دهد که مشکلات مسیرهای ویژه دوچرخه را گزارش دهند و حتی ویدیوهای خود را نیز به اشتراک بگذارند.

باسییَن دِ زوتر، یکی از تهیه کنندگان این ویدیو گفت: «به نظرم مشکل خطوط ویژه دوچرخه ها این است که توسط دوچرخه سواران کشیده نشده اند. آنها را کارمندانی کشیده اند که ماموریت داشتند فقط خطوطی را ترسیم کنند. ممکن است این خطوط، مستقیم به یک درخت ختم شوند و آنها حتی آن درخت را ندیده باشند. آنها فقط از دستور اطاعت کرده اند.»

در سالهای اخیر شمار دوچرخه سواران در پایتخت بلژیک افزایش چشمگیری داشته است. تنها در سال گذشته، تعداد آنها بیش از سی درصد افزایش یافته است اما به گفته بسیاری از دوچرخه سواران، زیرساخت های شهری مناسب نیستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«مرگ ارزش‌های اروپایی»؛ کارکنان نهاد‌های اتحادیه اروپا برای صلح در غزه راهپیمایی کردند

بروکسل بر توانمندسازی صنایع دفاعی اوکراین و اتحادیه اروپا برای مقابله با تجاوز روسیه تاکید کرد

تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه؛ نفتکش‌ها و کشتی‌های حامل تسلیحات هدف گرفته می‌شوند