«پایان مهاجرت انبوه»، وعده انتخاباتی حزب استقلال بریتانیا

«پایان مهاجرت انبوه»، وعده انتخاباتی حزب استقلال بریتانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حزب استقلال بریتانیا «یوکیپ» می گوید در صورتی که در انتخابات پارلمانی ماه مه به وزنه ای در دولت آینده تبدیل شود، به «مهاجرت انبوه» پایان خواهد داد

آگهی

حزب استقلال بریتانیا «یوکیپ» می گوید در صورتی که در انتخابات پارلمانی ماه مه به وزنه ای در دولت آینده تبدیل شود، به «مهاجرت انبوه» پایان خواهد داد.

نایجل فاراژ، رهبر حزب استقلال بریتانیا که مخالف سرسخت اتحادیه اروپاست روز چهارشنبه با حضور در میان هوادارانش بار دیگر از دیوید کامرون، نخست وزیر محافظه کار این کشور به خاطر «عمل نکردن به وعده هایش» در زمینه کاهش شمار مهاجران خارجی انتقاد کرد.

او با دفاع از نطام مهاجرتی استرالیا گفت: «تغییر در روابطمان با اتحادیه اروپا، در اختیار گرفتن کنترل مرزها و اجرای یک سیاست مهاجرتی مثبت کارهایی است که می خواهیم انجام دهیم، سیاستی که بشدت مورد حمایت مردم بریتانیا خواهد بود. با این شیوه می خواهیم که یک نظام مهاجرتی به سبک استرالیا، در مورد آنهایی که برای کار، زندگی و اقامت وارد بریتانیا می شوند تصمیم بگیرد.»

طبق سازوکاری مبتنی بر شش معیار، داوطلب مهاجرت به استرالیا باید بر اساس مهارتهای خود، از مجموع ۱۰۰ امتیاز، دست کم ۶۷ امتیاز کسب کند تا درخواستش رد نشود.

در حال حاضر بریتانیا سالانه پذیرای ۳۰۰ هزار مهاجر خارجی است و رهبر حزب یوکیپ خود را ملزم کرده تا این رقم را به کمتر از ۵۰ هزار مهاجر کاهش دهد.

حزب استقلال بریتانیا که در حال حاضر تنها دو کرسی مجلس عوام بریتانیا را دراختیار دارد با تکیه بر رویکرد ضد اروپایی در سودای آن است تا در دولت آینده این کشور به بازیگری مهم تبدیل شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟