کشته شدن یک بی خانمان در لس آنجلس توسط پلیس

کشته شدن یک بی خانمان در لس آنجلس توسط پلیس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس لس آنجلس روز یکشنبه در پی یک درگیری فیزیکی، مرد بی خانمانی را به ضرب گلوله از پا درآورد. این حادثه پس از دریافت گزارش سرقت توسط پلیس روی داد

آگهی

پلیس لس آنجلس روز یکشنبه در پی یک درگیری فیزیکی، مرد بی خانمانی را به ضرب گلوله از پا درآورد.

این حادثه پس از دریافت گزارش سرقت توسط پلیس روی داد. رسانه های محلی از تلاش جان باخته در حین درگیری برای گرفتن سلاح یکی از افسران خبر می دهند.

باری مونتگومری، افسر ارشد پلیس لس آنجلس می گوید: «طی درگیری دست کم یک وسیله مهلک، یک شوک الکتریکی به کار رفته است. به این حال هنوز نمی دانیم که متهم هدف این وسیله قرار گرفته باشد. پس از آنکه این درگیری ادامه می یابد، یک افسر پلیس شلیک می کند.»

کشته شدن تعدادی از مظنونانی که سال گذشته میلادی در برابر پلیس سلاحی همراه نداشتند، سبب شده تا توجه شهروندان ایالات متحده آمریکا به این حادثه جلب شود.

یکی از شاهدان عینی در لس آنجلس نیز می گوید: «حدود پنج افسر با او گلاویز شده بودند و او را بر زمین انداخته بودند. او تلاش می کرد تا برخیزد. دوباره او را به زمین زدند و در همان حالت کتکش می زدند. چیزی دیگری که می دانم این است که صدای شلیک یک گلوله شنیدم. سپس دیدم که سه بار دیگر به سوی این فرد که روی زمین افتاده بود شلیک شد.»

به نوشته روزنامه لس آنجلس تایمز دقایقی پس از انتقال این مرد به بیمارستان اعلام شد که وی جان باخته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح ۹ اتهام مالیاتی جدید علیه هانتر بایدن علاوه بر خرید غیرقانونی اسلحه

داده‌های سرشماری جدید؛ پردرآمدترین و کم‌درآمدترین لیسانسه‌ها در آمریکا کدامند؟

مقام آمریکایی: ایران در برنامه‌ریزی و اجرای حملات حوثی‌های یمن نقش دارد