مراکز رشد و برنامه های شتابدهنده برای کمک به کارآفرینان

مراکز رشد و برنامه های شتابدهنده برای کمک به کارآفرینان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مراکز رشد و برنامه های شتاب دهنده تجاری در اروپا و آمریکا در حال افزایش اند. این برنامه ها به کسب و کارهای نوپای کارآفرینان کمک می کنند و می توانند

آگهی

مراکز رشد و برنامه های شتاب دهنده تجاری در اروپا و آمریکا در حال افزایش اند. این برنامه ها به کسب و کارهای نوپای کارآفرینان کمک می کنند و می توانند به شکل های گوناگونی از کمک های مالی گرفته تا مشاوره های تخصصی را شامل شوند.

به طور سنتی، مراکز رشد، مکان هایی هستند که ایده هایی را توسعه و آنها را برای اجرا به یک تیم مدیریت خارج از مرکز می فرستند. مراکز رشد بیش از بیش تبدیل به فضایی برای پروژه های نوپا و همکاری با کارافرینانی که برنامه رسمی ندارند، تبدیل شده است. از سوی دیگر یک برنامه شتاب دهنده به یک برنامه مشخص و تعریف شده کمک می کند. این برنامه مشاوره و راهنمایی مربیان را در دوره زمانی مشخصی که معمولا از سه ما تا یک سال است بر عهده دارد.

جعبه ایده ها

برای درک اینکه یک شتابدهنده درعمل چگونه کار می کند به جمهوری بوروندی رفته ایم جایی که یک طراح مشهور جهانی به همراه یک سازمان غیر دولتی در حال توسعه محصولی برای تغییر زندگی انسانهاست و تلاش می کند که فرهنگ و اطلاعات را برای جمعیت های آسیب پذیر فراهم کند.

مفهوم مرکز رشد در دانشگاهی در شهر لیون فرانسه

در دانشگاه مرکزی شهر لیون به تمام ابعاد مدیریت یک پروژه چه در فاز سازماندهی، چه طراحی و یا پیاده سازی کمک می کند. دانشجویان مهندسی در این دانشگاه در حال کار بر روی ساخت یک اتومبیل مسابقه هستند.

شما چه فکر می کنید؟ یک مرکز رشد یا یک برنامه شتابدهنده برای کسب و کارتان انتخاب می کنید؟ نظرتان را از طریق صفحات رسانه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ می‌گوید کارش در اشتباه گفتن نام‌ها «عمدی» است

داده‌های سرشماری جدید؛ پردرآمدترین و کم‌درآمدترین لیسانسه‌ها در آمریکا کدامند؟

دبیرستانی در آمریکا که پذیرای مادران نوجوان محصل به همراه نوزادانشان است