Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

درگیری هوداران هلندی تیم فوتبال فاینورد با پلیس در مرکز رم

درگیری هوداران هلندی تیم فوتبال فاینورد با پلیس در مرکز رم
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

صدها نفر از هواداران هلندی تیم فاینورد بعد از ظهر روز پنچ شنبه در میدان پیاتسا دی اسپانیا در مرکز رم با پلیس درگیر شدند. بر اساس گواهی شاهدان،

آگهی

صدها نفر از هواداران هلندی تیم فاینورد بعد از ظهر روز پنچ شنبه در میدان پیاتسا دی اسپانیا در مرکز رم با پلیس درگیر شدند.

بر اساس گواهی شاهدان، هواداران اکثر مست باشگاه فاینورد که آماده حرکت به سمت محل برگزاری مسابقه فوتبال میان تیم فاینورد و آی اس رم می شدند، با پرتاب سنگ و بطری با پلیس درگیر شدند. در پی این درگیری ها ۱۳ تن از نیروهای پلیس و ۵ تن از هواداران فاینورد زخمی شدند. پلیس دست کم ۲۳ نفر از هواداران هلندی این تیم را دستگیر و ۱۹ نفر آنها بخاطر خشونت و آسیب رساندن به آثار تاریخی شهر تفهیم اتهام شدند. همچنین ۸ نفر از این افراد به شش ماه زندان و یا پرداخت ۴۵ هزار یورو محکوم شدند.

شهردار شهر رم این خشونت ها را غیرقابل قبول خوانده و گفته است که این شهروندان رم نیستند که باید بهای این خرابکاری ها را بپردازند. نخست وزیر ایتالیا هم گفته است که منتظر عذرخواهی باشگاه هلندی در این رابطه است.

پس از خروج حامیان این تیم فوتبال از رم، میدان پیاتسا دی اسپانیا که یکی از زیباترین میدان های رم است، مملو از بطری های خالی آبجو و انبوه آشغال هایی شده بود که هوادان تیم فاینورد بر زمین ریخته بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پاپ راه را برای قدیس شدن یک اینفلوئنسر نوجوان باز کرد

پلیس ایتالیا از جعبه‌های سوهان و گز مسافران ایرانی ۵ کیلوگرم تریاک و شیشه کشف کرد

ژنرال بدنام ایتالیایی از سوی سالوینی نامزد اصلی برای انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا معرفی شد