Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

"شارلی ابدو" تا ۲ ماه تجدید چاپ می شود

"شارلی ابدو" تا ۲ ماه تجدید چاپ می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

“مساجری لیون پرس” نام شرکتی است که مسئولیت توزیع روزنامه و رسانه های چاپی فرانسه را بر عهده دارد. شارلی ابدو نیز در لیست هفته نامه هایی است که این

آگهی

“مساجری لیون پرس” نام شرکتی است که مسئولیت توزیع روزنامه و رسانه های چاپی فرانسه را بر عهده دارد.

شارلی ابدو نیز در لیست هفته نامه هایی است که این شرکت از طریق شعب خود مسئولیت توزیع آن را بر عهده داشت.

میشل سانتوس، خبرنگار یورونیوز به دفتر اصلی این شرکت که در نزدیکی شهر لیون واقع است، رفته و با مسئول بخش توزیع و فروش آن درباره انتشار اولین نسخه این هفته نامه پس از حملات تروریستی هفته گذشته گفت و گو کرده است.

اریک دماری، می گوید: «امروز تعداد زیادی کامیون مسئولیت توزیع را بر عهده داشتند در حالیکه معمولا برای این نشریه یک یا گاهی ۲ کامیون در نظر می گیریم. اما امروز ما با صفی حدود ۲۰ کامیون مواجه بودیم. از نظر تعداد افرادی که برای این کار با ما همراهی کردند نیز باید بگویم که علاوه بر اینکه تعداد نیروهای ما تقریبا ۱۰ برابر شد، فروشندگان روزنامه و مجلات، کیوسک ها و فروشگاههای بزرگی که روزنامه و مجله نیز می فروشند نیز با ما همراه بودند.
همچنین حدود ۳۰ نفر نیز برای پاسخگویی به تماس های تلفنی در نظر گرفته شد.»

فروش نسخه جدید شارلی ابدو بر سایت خرید و فروش اینترنتی “ایی بی” تا حدود ۸۰۰ یورو نیز ثبت شده این درحالیست که شماره قبلی آن که درست همزمان با روز حمله تروریستی به دفتر این هفته نامه منتشر شد بر روی این وب سایت تا رقم ۱۰۰۰ یورو نیز به فروش رفت.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در رابطه با دلیل عدم تجدید چاپ شماره قبلی این هفته نامه گفت : «این خواسته سردبیر این هفته نامه است که شماره قبلی تدر حال حاضرجدید چاپ نشود.»

یک هزار و صدو هفتاد و هشتمین شماره هفته نامه شارلی ابدو قرار است برای مدت دو ماه روزانه ۵ میلیون نسخه چاپ شود و ۳۰۰ هزار نسخه آن برای توزیع در خارج از فرانسه در نظر گرفته شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند

جزئیات حمله پاریس؛ تحقیقات آلمان و فرانسه در مورد چاقوکشی آرمان رجب‌پور و قصور روانپزشکی

افشای هویت عامل حمله مرگبار در پاریس؛ «آرمان رجب‌پور میاندوآب» کیست؟