Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تصاویر تکان دهنده از محل کشته شدن کودکان در هجوم افراد مسلح طالبان

تصاویر تکان دهنده از محل کشته شدن کودکان در هجوم افراد مسلح طالبان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تصاویر منتشر شده از مدرسه نظامی پیشاور که روز سه شنبه مورد هجوم افراد مسلح طالبان قرار گرفت، جزئیات مربوط به این حمله را آشکار کرده است. این تصاویر

آگهی

تصاویر منتشر شده از مدرسه نظامی پیشاور که روز سه شنبه مورد هجوم افراد مسلح طالبان قرار گرفت، جزئیات مربوط به این حمله را آشکار کرده است. این تصاویر نشان می دهد که سالن کنفرانسی که در پشت کلاس های درس قرار داشته محل اصلی هجوم افراد مسلح بوده وعلاوه بر جای گلوله ها و انفجارها، لکه های خون، کفش ها و تکه های لباس دانش آموزان کشته شده در اطراف پراکنده است.

مدیر روابط عمومی این مجموعه آموزشی می گوید: “در قسمت ورودی این سالن جای گلوله های مهاجمان را مشاهده می کنید. اما چون شش نفر آنها که در همین محل کشته شدند جلیقه انتحاری پوشیده بودند، جلیقه آنها منفجر شد و سوراخ ها و فرورفتگی های روی دیوار و سقف، ناشی از این انفجار ها و تراشه های آن در اطراف است.” جزئیات حادثه نشان می دهد که خانم طاهره قاضی مدیر این مدرسه نیز که درب اتاق خود را قفل کرده بود با انداختن نارنجکی از مجرای کولر توسط یکی از مهاجمان کشته شد.

در حمله روز سه شنبه هفت عضو مسلح طالبان به این مدرسه که زیر نظر ارتش پاکستان اداره می شود، ۱۴۸ تن کشته شدند که ۱۳۲ نفر آنها دانش آموزان زیر ۱۶ سال بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله به پادگان ارتش پاکستان در نزدیکی مرز افغانستان چندین کشته بر جای گذاشت

تنش انتخاباتی در پاکستان؛ نامزد حزب جنبش دموکراتیک در اثر تیراندازی زخمی شد

گروگانگیری اموال پناهجویان افغان در پاکستان؛ اسلام‌آباد: آزادی مشروط به مبارزه طالبان با تروریسم است