بزرگترین نمایشگاه لوازم شخصی الویس پریسلی در لندن

بزرگترین نمایشگاه لوازم شخصی الویس پریسلی در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاهی از وسایل الویس پریسلی، خواننده و هنرپیشه مشهور آمریکایی از روز جمعه در لندن گشایش می شود. با بیش از سیصد وسیله از جمله لباس ها، عکس ها،

آگهی

نمایشگاهی از وسایل الویس پریسلی، خواننده و هنرپیشه مشهور آمریکایی از روز جمعه در لندن گشایش می شود.

با بیش از سیصد وسیله از جمله لباس ها، عکس ها، گیتارها و خودروهایی که به «سلطان راک اند رول» متعلق بوده، این بزرگترین نمایشگاهی است که تا کنون در مورد الویس پریسلی در اروپا ارائه می شود.

انجی مارچیز، مدیر آرشیو خانه گریسلند الویس پریسلی گفت: «ما به پشت صحنه می رویم. ما شما را به گریسلند می بریم، جایی که او دوستانش را می برد و اوقات زیادی را به همراه خانواده اش می گذراند. همه چیز، از دسته کلید گریسلند تا کیف پولی که او در آن عکس دخترش را گذاشته بود را می توان اینجا دید. همچنین چیزهایی از دوران کودکی او داریم که مادرش نگهداری کرده است. کارنامه کلاس سوم، اولین جعبه مداد رنگی و غیره؛ واقعا تلاش کردیم به مردم مجموعه کاملی ارائه کنیم تا حس کنند الویس که بود.»

لوازم شخصی الویس پریسلی در سالهای پایانی زندگی اش در این مجموعه دیده نمی شود اما برای دوستداران اولیس، او همیشه زنده خواهد بود.

دیوید وید، رییس یکی از انجمن های دوستداران الویس پریسلی در بریتانیا می گوید: «الویس ۴۲ ساله بود و همیشه ۴۲ ساله خواهد ماند. این مهم است. بقیه هنرمندان، با زمان، مسن می شوند اما الویس هرگز پیر نمی شود و دوستداران او همیشه او را ۴۲ ساله می بینند.»

کادیلاک معروف الویس و همچنین خودروی ام جی رودستر قرمزی که او در فیلم «هاوایی آبی» سوار شده بود، یا لباس جواهر دوزی شده اش، تا پایان نمایشگاه یعنی تا آخر ماه اوت ۲۰۱۵ در سالن او ۲ آرنا لندن قابل بازدید خواهند بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟