لیگ قهرمانان اروپا: یونتوس و لیورپول و موناکو همچنان امیدوارند

لیگ قهرمانان اروپا: یونتوس و لیورپول و موناکو همچنان امیدوارند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، یونتوس در تورین میزبان آتلتیکو مادریدی ست که پیش تر بلیت صعود به مرحله بعد را بدست آورده است. شاگردان آلگری که

آگهی

در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، یونتوس در تورین میزبان آتلتیکو مادریدی ست که پیش تر بلیت صعود به مرحله بعد را بدست آورده است. شاگردان آلگری که این هفته در سری آ به یک تساوی بدون گل در برابر فیورنتینا قناعت کردند، به خوبی می دانند که یک امتیاز کافی است تا به مرحله یک هشتم صعود کنند.

اما لیورپول نیازمند است که به هر قیمتی شده بازل میهمان را شکست دهد. نماینده انگلستان در حال حاضر با چهار امتیاز بعد از بازل در مکان سوم گروه دوم قرار دارد. این در حالی است که رئال مادرید با پانزده امتیاز در صدر جدول است و نتیجه دیدار سه شنبه شب در برابر نماینده بلغارستان هیچ تاثیری در صعود مادریدی ها به مرحله بعد نخواهد داشت.

موناکو در گروه سوم، با یک تساوی در برابر سنت پترزبورگ می تواند در کنار پاری سن ژرمن به مرحله یک هشتم صعود کند. البته نباید فراموش کرد که حریف روس این روزها در لیگ دسته اول روسیه و مسابقات اروپایی بسیار خوب نتیجه می گیرد. در دیگر دیدار گروه سوم بایرن لورکوزن در صورت پیروزی در زمین بنفیکا به عنوان تیم اول به مرحله بعد راه خواهد یافت.

هر چند تکلیف تیم های صعود کننده در گروه چهارم مشخص است، اما بورسیا دورتموند و آرسنال، سه شنبه شب، برای کسب مکان اول گروه رقابت خواهند کرد. دورتموند میزبان اندرلشت، نماینده بلژیک است در حالی که شاگردان آرسن ونگر کار سخت تری در برابر گالاتاساری در استانبول خواهند داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال با شکست سیتی به نیمه‌نهایی رسید؛ نمایندگان انگلستان حذف شدند

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا؛ پورتو و طارمی با آرسنال دیدار می‌کنند ناپولی با بارسلونا

پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان برد و صعود نکرد، پورتو با گلزنی طارمی به یک هشتم رسید