Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گزارشی از مرکز آموزش قایقرانی در گوادلوپ

گزارشی از مرکز آموزش قایقرانی در گوادلوپ
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

پس از درخشش میراندا میرون در رقابتهای قایقرانی «راه آبی عرق نیشکر»، دامین سگوئن به پایان باوجود مشکلات فنی به پایان مسیر رسید. او که قهرمان پارالمپیک است از سختی ها سفر می گوید: «شرایط خیلی سختی بود. بدون انرژی تقریبا هیچ کار نمی توانستم بکنم. وضعیت آب و هوا را نمی توان فهمید. هدایت قایق سخت می شود و در نتیجه زمان کمتری برای استراحت داشتم.»

رمی پلتیه گزارش می دهد: «کریستوف کلمب در سال ۱۴۹۳ مجموع الجزایر گوادلوپ را کشف کرد. موزه تاریخ گوادلوپ در مجموع الجزایر سنت، بخش ویژه ای دارد درباره جنگ های دوران امپراتوری بین بریتانیا و فرانسوی. سالانه حدود ۳۵۰ هزار گردشگر برای انجام ورزش های آبی و قایقرانی به اینجا می آیند. در این برنامه به مرکز آموزش قایقرانی گوادلوپ می رویم.»

ژان پل فیشر مدیر اجرایی این مرکز می گوید: «هدف این مرکز آموزش و تعلیم جوانان محلی است تا بتوانند با بزرگترین قهرمانان جهانی رقابت کنند. آنها یک دوره آموزشی ابتدای می بینند و پس از آن خواهیم دید چه کسانی توانایی آن را دارند که در سطح حرفه ای فعالیت کنند.»

این مرکز آموزشی با کمک و حمایت مقامات محلی و در راستای توسعه صنعت قایقرانی گوادلوپ بنا نهاده شده است. ژان نوئل ویکتور، رئیس این مرکز می گوید: « در این مرکز سعی شده مشکلات و مسایل جوانان در ابعاد مختلف از جمله ورزشی و رقابتی مورد بررسی قرار گیرد و این امکان فراهم شود که آنها هر چه بهتر وارد بازار کار شوند.»

اروان لورو که در کلاس ۵۰ به قهرمانی رسیده است می گوید: «زیباترین پاداش برای گوادلوپ این است که روزی یکی از قایقرانان محلی در این مسابقات قهرمان شود.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«ایربی‌ان‌بی» متعهد به مقابله با روسپی‌گری در طول بازی‌های المپیک پاریس شد

کشتی بادبانی قرن ۱۹ مشعل المپیک را از یونان به فرانسه می‌رساند

رکوردشکی‌های تیم ملی فوتبال فرانسه در شب هت‌تریک امباپه؛ خروس‌ها جبل‌الطارق را گلباران کردند