پرسش های شما از سناتور آمریکایی جان مک کین چیست؟

پرسش های شما از سناتور آمریکایی جان مک کین چیست؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جان مک کین، سناتور ایالت آریزونا و خلبان آمریکایی در دوران جنگ ویتنام که به مدت پنج سال اسیر جنگی بود اما جان سالم به در برد، پس از رهایی به سیاست روی آورد. او در حال حاضر به عنوان سناتور ارشد در سنای آمریکا فعال است. او به خاطر رویکردهای صریح و مستقیم و گاه تکروانه خود در سیاست مشهور است. جان مک کین در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ ایالات متحده آمریکا، نامزد حزب جمهوریخواه بود اما از باراک اوباما شکست خورد.

جان مک کین به خاطر پایداری در انتقاد از سیاست های اوباما به ویژه در عرصه های سیاست خارجی و سیاست دفاعی او نیز شهرت بسیار یافته است. او که از جمله موافق سخت گیری های بیشتر در مورد برنامه هسته ای و سیاست های منطقه ای جمهوری اسلامی ایران است، میهمان برنامه آینده “گفتگوی جهانی” در یورونیوز است. شما نیز می توانید پرسش های خود از جان مک کین در زمینه هایی مانند مناقشه اوکراین، جنگ علیه داعش و انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در آمریکا را، از طریق وبسایت و یا فیس بوک یورونیوز با او در میان بگذارید. این گفتگو روز ۲۸ نوامبر ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه از یورونیوز پخش خواهد شد.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));Post by euronews.

#AskMcCain Tweets!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+"://platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش روسای جمهور پیشین آمریکا به مرگ سناتور جان مک‌کین

تیراندازی در ایالت تنسی آمریکا دست کم ۲ کشته و شش زخمی به جا گذاشت

جنگ غزه؛ واشنگتن برای نخستین بار یک گردان ارتش اسرائیل را تحریم می‌کند