Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تماس تلفنی یک طرفدار منچستر یونایتد با پلیس در حال مستی

تماس تلفنی یک طرفدار منچستر یونایتد با پلیس در حال مستی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

امسال نه منچستر یونایتد حال و روز خوشی دارد نه هوادارانش! چهارشنبه شب، یکی از طرفداران تیم منچستر یونایتد انگلستان در حالت مستی با ۹۹۹ شماره اضطراری پلیس بریتانیا تماس گرفت و درخواست کرد که با سر الکس فرگوسن، مربی سابق این تیم گفتگو کند.

در حدود ساعت ده و نیم شب چهارشنبه دقایقی پس از باخت شیاطین سرخ از تیم قعر جدولی ساندرلند در چهارچوب رقابت های جام حذفی انگلستان، پلیس این تماس تلفنی را دریافت و ضبط کرد.

سر الکس فرگوسن در اردیبهشت ماه گذشته بازنشسته شده و جای خود را به دیوید مویس داده است. مرد انگلیسی که با پلیس تماس گرفت، گفته بود که می خواهد با فرگوسن در مورد نتیجه مأیوس کننده تیم تحت هدایت مویس صحبت کند.

گفتگوی این هوادار فوتبال با مأموران پلیس را بشنوید:

پلیس در بیانیه ای به زبان طنز که روز پنج شنبه در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد، نوشته است: «این که تیم مورد علاقه شما در یک بازی شکست بخورد، قطعا اتفاق ناگوار و ناراحت کننده ای است. اما یادآوری می کنیم که شماره ۹۹۹ فقط برای موارد اضطراری پیش بینی شده است.»

در این بیانیه هم چنین آمده است: «اگر می خواهید در مورد آخرین نتایج بازی ها با سر الکس (فرگوسن) صحبت کنید، ما کاری نمی توانیم بکنیم جز آن که از شما بخواهیم مستقیما با باشگاه فوتبال منچستر یونایتد تماس بگیرید. اگر این کار را بکنید احتمالا (و نه به طور قطع) شانس بیشتری برای صحبت کردن با او خواهید داشت تا این که به پلیس زنگ بزنید.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رویترز: قطری‌ها با بیش از ۶ میلیارد دلار منچستر یونایتد را می‌خرند

مهمان‌دوست‌ترین شهرهای جهان کدامند؟

دادگاه بریتانیا هویت دو نوجوان ۱۶ ساله متهم به قتل یک فرد تراجنسیتی را فاش کرد