Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

جنجال پارتی جوان‌ترین رهبر زن جهان؛ سانا مارین: من هم آدمیزادم و حق شادی دارم

سانا مارین، نخست وزیر فنلاند
سانا مارین، نخست وزیر فنلاند Copyright Heikki Saukkomaa/Lehtikuva
Copyright Heikki Saukkomaa/Lehtikuva
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سانا مارین، نخست وزیر فنلاند روز چهارشنبه و در یک گردهمایی حزبی در شهر لاهتی با انتقاد از جنجالی شدن انتشار تصاویر یک مهمانی شخصی گفت: «من آدمیزادم. من هم شادی کردن و لذت بردن در میان این ابرهای سیاه را دوست دارم.»

آگهی

سانا مارین، نخست وزیر فنلاند روز چهارشنبه و در یک گردهمایی حزبی در شهر لاهتی با انتقاد از جنجالی شدن انتشار تصاویر یک مهمانی شخصی گفت: «من هم آدمیزادم. من هم حق شادی و لذت بردن در میان این ابرهای سیاه را دارم.» 

خانم مارین که در جریان سخنرانی در میان همقطاران سوسیال دموکرات خود به سختی متاثر شده بود تاکید کرد: «حتی یک روز هم کم کاری نکرده‌ام.» 

نخست وزیر فنلاند یک روز قبل بابت انتشار عکس‌های جنجالی در خانه شخصی‌اش عذرخواهی کرده بود. این عکس‌ها بوسیدن و نیمه برهنه شدن دو زن در جریان مهمانی خانه سانا مارین را به تصویر کشیده است. نخست وزیر فنلاند این عکس‌ها را نامتناسب خوانده و گفته بود: «این عکس‌ها اصلا نباید گرفته می‌شدند.»

نتیجه تست مواد مخدر سانا مارین روز گذشته منفی اعلام شده بود. 

جنجال مهمانی جوان‌ترین رهبر جهان واکنش گسترده گروهی از زنان و نویسندگان را برانگیخته است. بسیاری از روزنامه‌نگاران در فرانسه این پرسش را مطرح می‌کنند که اگر مشابه چنین رفتاری از یک رهبر مرد سر می‌زد آیا چنین جنجالی به راه می‌افتاد؟

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویر جنجالی نخست‌وزیر فنلاند؛ زنان برای ابراز همبستگی کارزار رقص راه انداختند

مهمانی جنجالی سانا مارین؛ نتیجه آزمایش مواد مخدر نخست وزیر فنلاند اعلام شد

تصاویر جنجالی از نخست‌وزیر فنلاند؛ سانا مارین آزمایش مصرف مواد مخدر داد