Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

یکی از ثروتمندترین مردان فرانسه به ظن «تجاوز به کودکان» و «قاچاق انسان» بازداشت شد

سوءاستفاده از کودکان (عکس تزئینی است)
سوءاستفاده از کودکان (عکس تزئینی است) Copyright Canva
Copyright Canva
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بازداشت ژاک بوتیه، ۷۵ ساله به دنبال تحقیق اولیه مقامات قضایی و پلیس فرانسه صورت گرفت. این پرونده نیمه ماه مارس به دنبال شکایت یک زن ۲۲ ساله‌ به جریان افتاد.

آگهی

رئیس یک شرکت کارگزاری بیمه در فرانسه پس از بازداشتش به اتهام «قاچاق انسان» و «تجاوز جنسی به کودکان» مجبور به کناره‌گیری از مقامش شد.

ژاک بوتیه، رئیس شرکت ویلاوی (Vilavi) که اغلب با نام قبلی‌اش «اسو ۲۰۰۰» (Assu 2000) شناخته می‌شود در سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از ۵۰۰ فرد ثروتمند فرانسه معرفی شده بود. ثروت او ۱۶۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود. 

بازداشت ژاک بوتیه، ۷۵ ساله به دنبال تحقیق اولیه مقامات قضایی و پلیس فرانسه صورت گرفت. این پرونده نیمه ماه مارس به دنبال شکایت یک زن ۲۲ ساله‌ به جریان افتاد.

وی که مدعی شده بود طی پنج سال گذشته «اسیر» مردی ثروتمند بوده است که به او تجاوز جنسی می‌کرد. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این زن جوان به ماموران پلیس گفته بود که این مرد ثروتمند اخیرا به او گفته بود که باید جایش را به دختری جوان بدهد زیرا خود او دیگر «برای وی [مرد ثروتمند] پیر شده است». 

به این ترتیب زن ۲۲ ساله به پلیس گفت که حالا دختری ۱۴ ساله در آپارتمان جای او را به عنوان «اسیر» این مرد گرفته است. او همچنین ویدئویی از حضور ژاک بوتیه در کنار این دختر ۱۴ ساله در بستر را در اختیار پلیس گذاشت. 

یکی از اتهامات ژاک بوتیه تلاش برای مامور کردن یک گروه برای ربودن این زن جوان و ضبط ویدئوی مورد نظر است. بنا به برخی از گزارش‌ها همسر ژاک بوتیه نیز در ماجرای تلاش برای ضبط این ویدئو نقش داشته و اکنون بازداشت شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برنار آرنو تنها برای یک ساعت ثروتمندترین مرد جهان شد

نخست‌وزیر فرانسه جلسه «هیات وزیران کودکان» تشکیل می‌دهد

مالک لورئال ثروتمندترین زن جهان شد؛ آشنایی با پولدارترین زنان فرانسه