Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ویرجینیای غربی به جوانانی که واکسن بزنند ۱۰۰ دلار اوراق قرضه جایزه می‌دهد

واکسیناسیون در آمریکا
واکسیناسیون در آمریکا Copyright آسیوشیتد پرس
Copyright آسیوشیتد پرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اگر دست‌کم ۲۷۵ هزار تن از شهروندان جوان ویرجینیای غربی واکسینه شوند میزان کل واکسینه‌شدگان این ایالت به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد.

آگهی

مقام‌های ایالت ویرجینیای غربی اعلام کردند به جوانان ۱۶ تا ۳۵ ساله‌ای که خود را علیه کووید-۱۹ واکسینه کنند ۱۰۰ دلار اوراق قرضهٔ دولتی جایزه می‌دهند.

جیم جاستیس، فرماندار جمهوریخواه این ایالت روز دوشنبه اعلام کرد: «ما به هر جوانی که بیاید و واکسن بزند ۱۰۰ دلار اوراق قرضه می‌دهیم.» طبق اعلام آقای جاستیس، این مبلغ بناست از بودجه ایالتی مصوب سال ۲۰۲۰ برای مبارزه با کرونا پرداخت شود.

طبق اعلام فرمانداری این ایالت ۵۲ درصد از ۱/۵ میلیون نفر اهالی ویرجینیای غربی تا کنون یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند. به این ترتیب اگر دست‌کم ۲۷۵ هزار تن از شهروندان جوان ویرجینیای غربی واکسینه شوند میزان کل واکسینه‌شدگان این ایالت به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

ویرجینیای غربی که در آغاز واکسیناسیون پیشگام بود، اکنون از نظر شمار واکسینه‌شدگان با باقی ایالت‌های آمریکا تفاوت چندانی ندارد. تا کنون حدود ۵۴ درصد از کل شهروندان بالای ۱۸ سال در ایالات متحده یک دوز و حدود ۳۷ درصد آنها دو دوز واکسن ضدکرونا زده‌اند.

ماه گذشته نیز یک بستهٔ کمکی ۱/۹ تریلیون دلاری برای مقابله با آثار کووید-۱۹به تصویب کنگرهٔ آمریکا رسید که بناست در زمینه‌های مختلف از جمله کمک به مدارس، مراکز نگهداری کودکان و نیز برای کمک به اقشار کم‌درآمد و نیازمندان هزینه شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جایزه تشویقی ۱ میلیون دلاری در آمریکا تنها ۱ درصد آمار واکسیناسیون را بهبود داد

پول، کیک، آبجو؛ در صربستان و آمریکا واکسن بزنید و جایزه بگیرید

دیوان حقوق بشر اروپا: واکسیناسیون اجباری در یک جامعه دموکراتیک لازم و شاید ضروری است